“Delicious Homemade Fresh Sea Food”
Komentar o hotelu Scuza Pomer Croatia

Scuza Pomer Croatia
Rangiran na 2. mestu od 3 Restorani u Pomer
Komentar je napisan: 14. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Šćuza je mali restoran odijeljen mostićem preko mora (mala digresija - ako krenete oko 20.35 sati imati ćete pogled na jedan od najljepših zalazaka sunca kada koračate do restorana - imoresivno ako želite zadiviti svoju pratnju ili osigurati romantičan početak večeri) kojim za 2 minute dokazite do malog restorana koji odiše istarskim dobrim dugom i gostoljubivošću, a pritom vas dionizijski omamljuje miris pečene ribe i ostalih morskih poslastica koje potječu iz ovog kraja. Mislim da je jedna od največih čari ovog restorana i beach bara što je sva hrana svježe ovljena ( tj. Sve osim liganja koje su na žalost uvozne). Ljubazno ce vas osoblje dočekati sa osmjehom i opuštenom ćakulom uvesti u večeru koju vaši nepci neće tako skoro zaboraviti. Bili smo u mnogo restorana u Istri ( s obzirom da ovdje provodimo svaki slobodan trenutak) i moram reći da
Smo u ovom prekrasnom i opuštenom ambijentu jeli najsvježije i najukusnije morske poslastice sa žara.
Ono što je dodatna čar ovog mjesta je i činjenica da cijelo vrijeme pogled puca na more i prekrasnu mirnu uvalu.

Sve petice cijelom timu ovog krasnog restorana. I kudos vlasnicima.

♥️♥️

Hvala korisniku 881matijap

Komentar je napisan: 29. jul 2019.

Komentar je napisan: 28. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 8. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Scuza Pomer Croatia gledali su i

Scuza Pomer Croatia – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!