“Sve ok”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 29. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana dobra, jeli smo fritadu sa sparogama, pržena spaleta na maslinovom ulju, fuze sa sparogama...uglavnom, autentična istarska kuhinja i ljubazno osoblje, konoba uredna i čista
Preporuke.

Datum posete: oktobar 2015.
Hvala korisniku deana b

Komentar je napisan: 22. jul 2015. sa mobilne aplikacije

Odlicni su...do sad najbolji u Istri sto sam probao. Dodje mi da nw idem nigdje...samo polako uzivam od jutra do veceri...

Datum posete: jul 2015.
Hvala korisniku Dalibor N
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Komentar je napisan: 7. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 2. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Alla Beccaccia gledali su i

Alla Beccaccia – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!