“.”
Komentar o hotelu Pizzeria- grill Surf

Pizzeria- grill Surf
Rangiran na 21. mestu od 33 Restorani u Breli
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

odlicna usluga i ukusna hrana. lokacija sa prelijepim pogledom. sigurno cemo opet doci u pizzeriu Surf.

Hvala korisniku Ivan Š

Komentar je napisan: 4. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Uzeli platu za dvoje, a kad smo ju dobili razočarali smo se! Takvu platu pojede jedna (ženska) osoba sama a ne dvije...
260kn za ništa!! Sramota.

Hvala korisniku Mrgud05
borkoz2017, Owner objekta Pizzeria- grill Surf, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. avgust 2017.

Zao nam je sto Vam 700 grama mesa bez priloga nije bilo dovoljno, isto tako bilo bi fer napisati tocnu cijenu plate koja iznosi 170 kn a ne 260 kn sto se moze provjeriti i na nasoj web stranici.
hvala

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 31. avgust 2019.

Komentar je napisan: 29. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria- grill Surf gledali su i

Baska Voda, Splitsko-dalmatinska županija
Brela, Splitsko-dalmatinska županija

Pizzeria- grill Surf – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!