2.068 rezultata
1.056
1.056
Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Sa suprugom i dvoje dece proveli smo 10 nezaboravnih dana cwr.Hrana odlična,sobe dobre,plaža odlična.Najveće pohvale idu animacionom timu .
Sigurno ćemo posetiti carribien i sledeće godine.
Veliki pozdrav i vidimo se ponovo

Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku kiza83
Business D, Guest Relations Manager objekta Caribbean World Resorts, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. decembar 2019.

Dear Valued Guest,

Thank you for your positive review here on Trip advisor and for your kind words .
We are very pleased to meet your expectation of the Caribbean World Resort.

Your opinion about our hotel and your vacation is important for us and we keep always analyzing comments and suggestions of our guest to improve our services and facilities.

Guest Service Center

Komentar je napisan: 27. novembar 2019.

Sobe su izuzetno prostrane, svaka ima lepu veliku terasu. Sobar čisti svakog dana, stavlja nove peškire, stavi dve flaše vode od 1,5L, stavi novi toalet papir, šampone i gelove za tuširanje. Nameštaj je pomalo star, ali daleko od toga da je u pitanju neki krš, sve je to funkcionalno i čisto. U sobi još imate frižider kao i sef. Mi smo bili smešteni u bloku 3 (preporuka za blok, blizu su i restoran i plaža), gospodin Mohamed Kairi (Mohamed Khairy, Front Office Manager) nam je izašao u susret po pitanju bloka za koji smo zamolili, čak se i lično angažovao da reši neki problem koji smo imali sa rezervacijom, veoma nam je mnogo pomogao.
Plaža je peskovita, voda topla, dugačak plićak, tako da je jako zgodno za roditelje sa malom decom. Suncobrani ogromni i jako lepo štite od sunca, ležaljke standardne, ali poenta je da su suncobrani na priličnoj udaljenosti jedan od drugog, tako da imate svoj mir i privatnost. Svakog dana uzimate peškire za plažu (dobijete ih od hotela, postoji tzv. kućica za peškire gde predate karticu i dobijete peškir) i vraćate ih na kraju dana – zaključak, uštedite sebi mesto u koferu i ne nosite 3-4 velika peškira za plažu.
Što se tiče hrane i pića – tu nemamo nijednu, ali apsolutno nijednu zamerku! Mi smo 90% obroka imali u Tortuga restoranu jer nam je bio ispred bloka. Uvek je u Tortugi za ručak i večeru bilo 3-4 vrste mesa, neki roštilj, supe, riba obavezno, svakakve salate, sosevi, burgeri, krilca, grilovano povrće, neka variva, kolači, voće, pudinzi, sokovi, kafe, desetak vrsta hleba... Za doručak jaja na 101 način, palačinke, namazi slatki i slani, viršle, suhomesnato, opet povrće na nekoliko načina, pahuljice... Sama hrana je veoma ukusna, nigde ni traga od prejakih i nezdravih začina.
Bili smo po jednom u italijanskom i arapskom restoranu, menadžeri su izuzetni momci (Sayed menadžer arapskog i Mohamed Hamdy menadžer italijanskog restorana), ljubazni, predusretljivi... A sama hrana u restoranima je božanstvena – ukusna i sveža!
Preko dana u Kuba baru imate pice i neke mini krofnice (od 13 do 17h), gazirane i negazirane sokove, kafe, bezalkoholne i neke alkoholne koktele, pivo, vodu... .
Animacija postoji i preko dana i uveče – preko dana se igra odbojka, boćanje, pikado, neki fitnes programi, a uveče na otvorenoj pozornici neki kvizovi, predstave, gostovanja nekih plesača i tome sl... U svakom slučaju, ispuniće vam veče sa par sati zabave. Za decu svake večeri ima organizovan mini disco, ceo sat klinci skaču, pevaju, rade neke koreografije, animatori se stvarno trude, neumorni su...
Upoznao sam i gospodina Šedija Kamela (Shady Kamel, Rooms Division Manager), retko, ali zaista retko ljubazan i fin čovek. Pomogao nam je kada smo imali problem sa peškirima i u još par navrata je postupio jako profesionalno i ukazao nam poštovanje. Takođe, ne bih da zaboravim recepcionera Mohameda Latifa (Mohamed Lateef), mlad i lepo vaspitan momak, šta god da sam ga pitao angažovao se da nam pomogne i da nam boravak učini prijatnijim.
Probleme sa stomakom nismo imali, pet dana pred put smo svi porodično uzimali po jedan probiotik dnevno i tamo smo to nastavili.
Izbegavati po svaku cenu prodavce izleta u crvenim majicama tamo na kraju plaže gde su i oni sa kamilama – neljubazni su i skloni prevarama, nisu ispoštoivali nijedan od dva doogovora koji smo sa njima imali.
Zaključak: hotel je za svaku preporuku, iz ličnog iskustva mogu svakome da ga preporučim i ukoliko se uklopimo sa vremenom i novcem, vraćamo se i sledeće godine bez dileme.

Savet za sobu: Sve sobe su prostrane, birajte blokove bliže plaži i Tortuga restoranu (npr. 3/6/7/11/10/16)
Datum boravka: septembar 2019.
2  Hvala korisniku Proleter
Business D, Guest Relations Manager objekta Caribbean World Resorts, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. novembar 2019.

Komentar je napisan: 29. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Boravili smo u hotelu Caribbean World sedam dana, bili smo veoma zadovoljni sa uslugom koju smo dobili.
Veoma ljubazni zaposleni,sobe su izuzetno lepe, čiste i prostrane, sa balkonom.Restoran je prostran i lep. Možete birati da li ćete jesti unutra ili napolju.Po mojoj proceni ovaj hotel je namenjen parovima svih godina. Podjednako dobro će se provesti i mladi parovi ali i penzioneri. Oni koji dolaze sa decom takođe mogu uživati jer ima dosta sadržaja i za decu, uveče se gotovo uvek organizuju neka dešavanja koja su izuzetno lepa i zanimljiva.Zelenilo se svakodnevno održava i vidi se da se posebna pažnja posvećuje svakom listu i stablu. Travnjaci su kao na fudbalskom stadionu Premier lige.More je toplo još u maju tako da za to nemojte brinuti. Plaže su duge i peščane, a ulazak u vodu postupan bez naglog prelaska u dubinu.

3  Hvala korisniku 15.041.993
Business D, Guest Relations Manager objekta Caribbean World Resorts, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. novembar 2019.

Guest Service Center

Komentar je napisan: 28. oktobar 2019.

U ovom hotelu smo ja i suprug Nenad proveli naš medeni mesec i malo je reći da smo oduševljeni! Čiste i uredne sobe, predivna plaža, toplo more, uređeni parkovi, prelep ambijent, ukusna hrana, ljubazno i uslužno osoblje, profesionalni tim menadžera učinili su naš odmor nezaboravnim! U hotelskom timu bih istakla gospodina Adama Abdallh-a F&B menadžera koji se potrudio da nam ništa ne fali i da se osećamo kao kod kuće; zatim bih pohvalila gospodina Shady Mostafa-u Room division menadžera koji se pobrinuo da naša soba bude savršena, kao i gospodina Mahmud-a (guest relation team) koji je uvek bio na usluzi za sve sto treba
Pohvalila bih i gospodina Mohameda Abdelsamed-a (Executive Chef) i Amgad Ali Abd El Dayem(Ex. Souse Chef) koji su se potrudili da hrana koju jedemo bude jako ukusna i balansirana, prilagođena i za nas evropljane. Hvala Vam i za privatnu večeru za nas dvoje,hrana je bila preukusna! Pohvale i za animatorski tim: Mido-a, Firro-a, Kasha-u i Kemo-a koji su nas obasipali pozitivnom energijom i osmehom i trudili se da nam uvek bude zabavno. Ljubaznost,trud i predanost poslu osoblja ovog hotela je fascinantna! Svakom bih preporučila da poseti ovaj hotel i uveri se da je tamo zaista tako kako sam napisala
Jedva čekam sledeći odmor kako bih se vratila i provela još jedan savršen odmor u Carribean World resorts Soma bay.
Veliki pozdrav za svo osoblje, divni ste .

2  Hvala korisniku Yyekica
Business D, Guest Relations Manager objekta Caribbean World Resorts, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. oktobar 2019.

Dear Valued Guest,

We highly appreciate that you have found the time to post your comments on your vacation on Trip Advisor.
We are glad to know that you enjoyed your stay with us.

I would also like to thank your comments so that we can work on our quality.

Thank you for your kind words about everything in our hotel,we are very happy with your great positive comment, we are all there for your satisfaction, hope to see you again in our hotel.

We are happy to receive your feedback, it helps us improve our service to improve ourselves,

Guest Relation: Moataz Esmat

Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Proveli smo nezaboravnih 10 dana u CWR. Prelep ambijent, komforna soba, uredna, plaža diiivna, hrana korektna i najbolje od svega- animacioni tim, koji je ucinio ovaj boravak jos lepsim. Zahvaljujuci pozitivnoj energiji animatora, kao i svakakvim aktivnostima tokom dana i vecernjim programom, nismo nijednog trenutka imali potrebu da izadjemo van kompleksa. Sve u svemu, odlican provod za supruga i mene, ali i nasu dvogodisnju cerkicu. Hvala i vidimo se sigurno ponovo :)

Savet za sobu: Mi smo bili na drugom spratu u 2. bloku. Dobra lokacija, jer je mirno i na pola puta od mora i glavog restorana kod recepcije.
1  Hvala korisniku elenaserbia
Business D, Guest Relations Manager objekta Caribbean World Resorts, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. oktobar 2019.

Dear Valued guest.

We would like personally reply and thank you for taking the time to share your impression about our hotel we are sorry that we didn't manage to meet your expectations.

Please be assured that all your comments have be passed to the high management for consideration in order to improve our facilities and to.

However we wish to welcome you again to the resort to convince you of our host qualities.

Kind regards