“Raj na zemlji”
Komentar o hotelu Creta Maris Beach Resort

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 12 sajtova!
Creta Maris Beach Resort
Rangiran na 6. mestu od 171 hotela u Hersonisosu
Eko-lideriPlatinasti nivo
1 komentar
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 poena za pomoć
“Raj na zemlji”
Komentar je napisan: 31. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Imao sam najdivniji odmor sa svojim sinom i njegovim drugom. Dve nedelje nije bilo dovoljno za nas trojicu.
Neću ponavljati informacije poput lokacije, soba, restorana itd. jer su one odlično opisane u ocenama pre ove. Želeo bih da dodam da se osoblje u odmaralištu trudilo što je bolje moglo da se osećamo kao kod kuće. Počinjući od gospodina Manolisa (ima 2 Manolisa i obojica su veoma prijatni i dobri) i devojaka na recepciji. Teško je popamtiti sva imena. Osoblje u restoranu je takođe bilo fantastično sa svima, a posebno dva gospodina Džordža (George) u Almiri (Almira) i Čoklias (Choclias) i drugi u Astiji (Astija). U barovima, svi su fantastični, bez izuzetka. Rum servis i spremačice su takođe divni. Ne mogu dovoljno reći da se zahvalim svima na njihovoj profesionalnosti i manirima. Ne mogu da im nađem nikakvu grešku. Rekao bih, doduše, da je zvezda odmarališta tim za animaciju koji čine Anita (Anita), Betan (Bethan), Rouzi (Rosie), Šumaker (Shoumakher), Katja (Katia), Ben (Ben), Rio (Rio) i Majk (Mike). Oni su nam ulepšali odmor i zbog njih ćemo ga zauvek pamtiti. Veoma preporučujem ovo odmaralište svima koji žele da posete Krit. Plaža je na odličnom mestu i nećete naći sličnu nigde drugde. Bio je to fantastičan odmor i jedva čekam da odem tamo ponovo. Upoznao sam neke redovne goste koji posećuju odmaralište u poslednjih 20 godina, otkako se otvorilo 1975. godine. Bez obzira na vaše potrebe ili raspoloženje, oni će naći pravo rešenje za vas. Uprava podržava goste, kao i osoblje, i to je tajna njihovog uspeha. Veoma sam zahvalan svom osoblju, menadžerima i svima koji su nam ulepšali odmor. Moj predlog je da rezervišete što pre i da uživate u svakom minutu svog odmora. Nećete se razočarati.

Korisno?

• Prvo danski
  • Prvo engleski
  • Prvo italijanski
  • Prvo japanski
  • Prvo kineski (pojednostavljeni)
  • Prvo mađarski
  • Prvo švedski
  • Prvo španski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Hersonisos i okolini
Na udaljenosti od 4.6 km
Blue Palace, a Luxury Collection Resort & Spa, Crete
Na udaljenosti od 32.9 km
St. Nicolas Bay Resort Hotel & Villas
Prikaži cene

Creta Maris Beach Resort – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Creta Maris Beach Resort

Objekat: Creta Maris Beach Resort
Adresa: Port of Hersonissos | Hersonissos, Hersonisos, Krit 700 14, Grčka
Broj telefona:
Lokacija: Grčka > Krit > Okrug Iraklion > Hersonisos
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Raspon cena (za noć): 21.522 RSD - 94.459 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Creta Maris Beach Resort 5*
Broj soba: 680
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Hotels.com, Booking.com, Agoda, 5viajes2012 S.L. i Bookgreece.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Creta Maris Beach Resort. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Creta Maris Convention And Golf Resort
Creta Maris Convention & Golf Hotel Chersonisos
Creta Maris Convention Hotel
Creta Maris Hotel
Creta Maris Convention Hersonissos
Hotel Creta Maris

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?