Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Prvi vikend jula proveo sam u ovom divnom kompleksu sa porodicom. Uzivali smo u predivnom okruzenju, kupali se u izuzetno cistom bazenu, setali se okolinom upoznavajuci kraj. Osoblje je ljubazno i efikasno. Hrana koju smo jeli u hotelskom restoranu je odlicna. Jedno je sigurno vracamo se opet.

Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku -NIKOLAZBILJIC-
Komentar je napisan: 12. jul 2020.

Fenomenalno!Etno selo, ali luksuzno etno selo! Izvrstan izbor za beg iz grada. Ambijent je prelep. Kompleks je uradjen sa mnogo stila, preovladavaju drvo i kamen.Parkovi su božanstveni. Sobe su uredne i čiste. Osoblje je predusretljivo i ljubazno. Hrana je odlična.U kompleksu ima mnogo mesta gde možete s uživanjem popiti piće (kapućino im je odličan!) i uživati u prirodi. A tek bazen! Bazen je kao iz bajke! Ja sam imala priliku da doživim i hladan, vetrovit dan ali i ekstra suncan. U oba slučaja sam uživala. U bazenu je voda ekstra čista i topla taman koliko treba!
I za decu je lepo, jer ima parkova za igru. Dozvoljeni su i ljubimci.
Lokacija je takodje dobra,ko voli da pešači imaće zaista kuda da hoda i da uživa, a opet za ekipu koja voli urbaniji odmor - Zaječar je blizu. Oduševljeni smo.

1  Hvala korisniku AngelVoiceFestival
Komentar je napisan: 12. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Jako prijatno mesto. Lepa priroda, mir i tišina. Lep i velik restoran. Posle ručka smo konobara pitali da li postoji prevoz do našeg smeštaja koji je 6,5 km udaljen. Menadžer nas je odvezao. Hvala puno!

Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku MarkoK6969
Komentar je napisan: 10. jul 2020.

Smeštaj kao smeštaj, manje više korektan. Restoran,hrana i usluga u restoranu katastrofalni. Da bi uopšte poručili bilo šta da pojedete ili popijete, morate biti jako strpljivi. Jadni konobari se jednostavno raspadaju od posla i njihova usluga se svodi na izvinjavanje kako prosto ne stižu da prime porudžbinu. Bazen i ležaljke u dvorištu hotela, koje se stvarno svaki dan održava, je najsvetlija tačka ovog objekta i našeg odmora. Prespavati tu noć,dve i nekako, sve više od toga izbegavati.

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku Referee1986
Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Sa porodicom sam posetio ovaj predivan, bajkovit etno hotelski kompleks krajem juna 2020. godine i ponovo po ko zna koji put osetio svu blagodet i spokojstvo boravka u istom. Tu vreme staje. Doćićemo opet i to što pre budemo u mogućnosti.

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku slobodank313