Booking.com
Agoda.com
Priceline
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 4. novembar 2020.

Da napomenem da nismo od onih koji citaju komentare, a mozda bi trebalo. Otisli smo na vikend povodom rodjendana i godišnjice veze, oduševljeni slikama sa neta. Prvo vece u restoranu narucen roštilj koji se cekao prilicno dugo, kada je donet totalno ziv, neispecen, okej idemo dalje. Sutradan na bazenu guster, idemo dalje. Uvece u sobi miš! Ode iza kreveta ka radijatoru. Pomerimo masku radijatora ima sta i da se vidi. Pokupimo stvari i isto vece napustimo "hotel". Zelimo svu srecu ostalima, da ne prodju kao mi, bar ne na vazan datum u godini.

Hvala korisniku Jovanica92
Komentar je napisan: 29. oktobar 2020.

Dečko me je pozvao u četvrtak uveče i rekao da budem spremna sutradan popodne i da me vodi na vikend iznenadjenja. Nisam očekivala da će izabrati Rtanj,ali sam se prijatno iznenadila videvši gde me je doveo. Sjajan hotel sa najljubaznijem osobljem i divnim ambijentom. Uživali smo u svemu. Preporuka! P.S.Dragi hvala ti :*

Hvala korisniku makadj019
Komentar je napisan: 22. oktobar 2020.

Prvi utisak s puta: tipican etno restoran sa simpaticnom recepcijom pored. Medjutim, kad nas je ljubazno osoblje uvelo u kompleks...odusevili smo se. Autentican kompleks sa divnim pogledom na Rtanj, koji nam se smesio. Ogromna i cista soba, klopa prava srpska....Uvece smo se malo zapili u sali pored kamina...i znate sta?eto nas uskoro opet

Datum boravka: oktobar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku RedStarForever
Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.

Slusala sam puno o Rtnju i napokon izdvojila vreme za sebe i resila da se popnem na vrh i bacim pogled na Srbiju sa krova :) Hteli smo da osetimo pravo srpsko gostoprimstvo i zato smo po preporuci prijatelja dosli bas ovde. Sjajne sobe, super klopa i diiiivni domacini. Sve pohvale narocito ljubaznoj recepciji koja nam je dala instrukcije kako da najlakse osvojimo Rtanj.

Hvala korisniku IronLady1981
Komentar je napisan: 14. oktobar 2020.

Resili smo da budemo malo sami i podsetimo se zasto smo zajedno uopste..Izabrali smo Rtanj i ovaj hotel. Upijali smo energiju ovog divnog mesta, dobili smo flasu vina i cuvene rtanjske palacinke gratis od uprave hotela...uvece bi presedeli i gledali u kamin i vatru koja se razbuktava bas kao i nasa ljubav ponovo...Pronasli smo se opet.
Hvala Rtnju, hvala hotelu :)

Hvala korisniku JorgeMasvidal