Narona Archaeological Museum
Iznenađenje na putu

Komentar je napisan: 19. jun 2016.
LjubicaM

Komentar je napisan: 20. jun 2016.

Putovali smo iz Dubrovnika ka Beogradu preko Sarajeva. Neko nam je spomenuo Naronu-antičku luku u mestu Vid. Iznenađenje je bilo prvoklasno. Očekivali smo par kamenčića i ruševina ali ono što smo videli je bilo daleko više od toga. Ne samo da je lokalitet bogat iskopinama već je i veoma vešto urađena muzejska postavka. Postoji očuvanih 17 kipova i mnoštvo arheološkog materijala. Ne znam koliko je (i da li je) u međuvremenu uvećana zbirka ali u svakom slučaju mesto koje treba posetiti.

Datum aktivnosti: jul 2015.
1  Hvala korisniku LjubicaM
amnarona, Public Relations Manager objekta Narona Archaeological Museum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. oktobar 2018.

Poštovana Ljubica,

Hvala Vam na divnom osvrtu i vremenu koje ste odvojili da ocijenite svoje iskustvo. Da, često naši posjetitelji očekuju tek pokoji fragment nekadašnje antičke Narone, pa ih ono što zateknu na lokalitetu oduševi. Stalni postav se od Vašeg posjeta nije mijenjao no čestim gostujućim izložbama i radionicama održavamo svježinu našeg stalnog postava. Isto tako, trenutno se radi na dodatnim istraživanjima, te s veseljem očekujemo što će arheolozi pronaći. :)

Srdačan pozdrav iz Vida!
Ana

Komentar je napisan: 26. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Komentar je napisan: 9. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: jul 2020.
Komentar je napisan: 23. novembar 2018.

Datum aktivnosti: oktobar 2018.
amnarona, Public Relations Manager objekta Narona Archaeological Museum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. novembar 2018.