Komentar je napisan: 19. februar 2020.

Kada smo krenuli na Divcibare nismo mogli ni da pretpostavimo kolika ce nas guzva sacekati. Bio je vikend, praznik i raspust, bukvalno smo se jedva kolima probili kroz decu, sanke, ulicne prodavce i neociscen sneg. Ocekivali smo pakao od vikenda, muz je vec razmismljao o promeni lokacije ako bude morao u tom haosu da uopste pokusa da se parkira. Prosli smo nekako kroz centar i malo dalje i taman kada smo pomislili da smo omasili hotel pojavila se tabla Heba na putu. Hotel smo videli u uvali pored puta - savrsena lokacija. Spustite se niz strm put i tu na dnu je mali hotel sa nazalost malim parkingom, to je jedina mana hotela. Morali smo pored puta u blatu do kolena da parkiramo jer nema dovoljno mesta.
Osoblje je preljubazno, sobe ciste, jednostavne i nove. Toplo, cak i pretoplo. Restoran odlican, hrana sjajna i raznovrsna. Bogate porcije. Prekoputa restorana je i igraonica za klince. Na sve se mislilo.
Pored hotela je siroka i dugacka nizbrdica za sankanje i igranje u snegu gde mozete da porucite i pice iz restorana.
Sve je podredjeno deci i sve je jednostavno, prakticno i toplo uredjeno i organizovano.
Hotel nije za posete parova jer realno toliku decju graju mogu samo roditelji da prezive :)
Cene su takodje vrlo vrlo pristupacne.
Jedina mana je to sto od hotela do centra ne postoji osvetljena staza. Pokusali smo uvece da prosetamo ali bilo je mracno, bez ulicnog svetla i staze pa rizikujete da vas u krivini neko pokupi. To naravno nije do hotela ali eto i to je deo utiska.
Mi iskreno preporucujemo ovaj hotel svim porodicama.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku Sladja811
Komentar je napisan: 24. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hotel Heba na Divcibarama je moderan objekat koji vam pruza osecaj kao da ste kod kuce. Zaposleni su veoma prijatni i cine sve da se osecate lepo. Sobe su prostrane i ciste, hrana je raznovrsna i ukusna. Preporucujem vam da ukoliko zelite predah od svakodnevnih obaveza i kratak odmor od guzve da provedete ovde. Svakako cu se ovde vratiti ponovo.

Pozdrav

Datum boravka: septembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Davidh2o4
Komentar je napisan: 3. septembar 2019.

Lokacija hotela je na odličnom mestu. Pešaka se vrlo brzo i lako stiže do centra, a opet ste malo izvdvojeni na mirnom mestu. Hotel ima svoj parking što je vrlo bitno. Hotel je nov, čist i ambijent je jako lep kao i okolina hotela. Sobe za 3 osobe su male, kao i prostor za odlaganje stvari ali su lepe i čiste. Naročito zimi je bitno imati prostor za stvari. Radijator ne radi stalno pa ne možete osušiti stvari. WiFI je malo slabiji. Osoblje hotela je vrlo ljubazno. Hrana je fenomenalna i bogata. Ono što je čudno je što kada nije švedski sto postavljen, ako želite čaj uz doručak, morate da platite. Kafa se plaća uvek, što je vrlo čudno, jer nikada nisam imao situaciju da platim kafu ako sam uplatio doručak. Bilo bi dobro da je dostupna domaća kafa uz doručak, a ukoliko želite nešto drugo, platite. Možda ovo ne izgleda kao bitno ali za tročlanu porodicu potrošićete minimum još 500 dinara samo uz doručak. Može se desiti da čekate nekada posluženje kada je gužva ali je prihvatljivo. Detalji su veoma bitni gostima, pa bih podelio još jednu situaciju. Zimus je napadao sneg i nismo mogli da krenemo kući do 15h jer se hotelska grtalica pokvarila dok nije došla neka druga velika i očistila put do glavnog puta (veliki je uspon i ne možete da prođete ako nije čisto ni sa lancima). U tom slučaju bih goste koji sticajem okolnosti nisu mogli da otputuju na vreme poslužio besplatnim pićem.

Datum boravka: januar 2019.
4  Hvala korisniku ivicaa25
Komentar je napisan: 18. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Lep hotel, čist na lepom mestu. U hotelu su u ogromnoj većini bile porodice sa malom decom. Sobe imaju fine terase, okolina je sva u zelenilu i ima dostra mesta za odmor. Konobari malo teže podnose manjak radne snage.

Datum boravka: avgust 2019.
1  Hvala korisniku djura1
Komentar je napisan: 27. april 2019.

Osoblje ljubazno, predusretljivo i nenametljivo. Hotel jedan od najcistijih u kojima sam bio. Mirno, tiho, lepo. Hrana ukusna i preobilna. Soba i kupatilo cisto, komforno. Za svaku preporuku. Na lepom, mirnom mestu, 5 min setnje od centra. Vraticemo se ponovo

Datum boravka: april 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Durioj