“Odmor u prolazu”
Komentar o hotelu Zamak

Zamak
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Divčibarama
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Odlična hrana,usluga vrlo dobra,mesto za preporuku,vrlo dobra lokacija hotela.Odličan je sladoled od vanile sa toplim malinama

Hvala korisniku Draganpolo

Komentar je napisan: 24. decembar 2019.

Hrana krajnje osrednja....
Skup restoran, mada je uvek guzva ali ne znam zasto. Ima drugih boljih restorana.

Hvala korisniku Explorer439281
Komentar je napisan: 9. jul 2019.

Zamak je ispunio i nadmasio nasa ocekivanja.

Trebalo nam je pristojno prenociste sa doruckom i to smo i dobili. Osoblje je jako ljubazno i usluzno, smestaj je bio bas kakav nam je trebao, hrana prava planinska :) veliki izbor na meniju za dorucak, mi smo jeli kacamak sa kajmakom i sirom i bio je savrsen.

kao zakljucak, dosli bi smo opet i preporucili nasim prijateljima.

1  Hvala korisniku marrghh
Komentar je napisan: 17. april 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran,ljubazno osoblje dobre cene hrane.Dobra spoljna terasa a takodje unutra.Zadovoljan sam posetom hranom i osobljem u ovom restoranu.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku RadeM74
Komentar je napisan: 12. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: mart 2019.

Zamak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!