Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Odličan hotel, uredno, čisto, udobno. Hrana odlična, osoblje ljubazno i uslužno. Igraonicom i animatorima deca oduševljena. Bazen za uživanciju, dovoljno veliki da možete lepo plivati. Zaista, za svaku preporuku.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku JelRa
Komentar je napisan: 31. maj 2020.

Osoblje hotela je bilo ubedljivo najljubaznije od svih mesta na kojima smo ikad bili, stvarno su ucinili nas boravak posebnim, sve pohvale! Izasli su u susret svakoj nasoj molbi, pomogli u svakom trenutku i zaista pokazali da i dalje postoji ono pravo Srpsko gostoprimstvo.

Datum boravka: maj 2020.
Hvala korisniku Aleksandar M
Komentar je napisan: 24. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Predivan hotel, dugo je trebalo da se na planini otvori ovakav hotel. Sve pohvale i sve preporuke za ovo mesto i za ovaj hotel ! Preljubazno osoblje, hrana preukusna i bogata, cisto, sredjeno. Stoji nam na raspolaganju bazen, welnes, teretana. Dosta mesta za setnju i prirodu, sve je perfektno organizovano, sve pohvale i preporuke, vredi provesti neko vreme u ovom hotelu !

Datum boravka: maj 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku 897nenadd
Komentar je napisan: 4. mart 2020.

Osoblje je nestrucno, neljubazno, nekomunikativno. Kod prvog dana kad smo dosli, u toaletu pored recepcije koje je veoma usko, jos uvek nisam izasla, jedna od zaposlenih na samoj receociji gura me i preskace preko mene, da ona udje u toalet.

Parking, prilaz parkingu, pa cak same stepenice hotela su neocisceni od snega. Ispod je led. Nisu u stanju ni solju da pospu prilaz... Ne razumem da se izgradi hotel od 112 soba, a parking za 7-8 vozila, pa guras auto gde uspes da parkiras i koliko daleko od hotela.

Veoma je velika guzva za vecerom, stoji se u redu da ugrabite bar bilo sta, nema slobodnih stolova, nema dovoljno hrane, izbor je jako siromasan, hrana je hladna. Pile smo dobili prepecene korice, a unutra nedovoljno peceno. Nema limunade, cedjene pomorandze, nego sok iz automata koji je ocajan. Cak jedne veceri, vecera kasni citav sat vremena "zbog tehnickih problema".

U kaficu hotela, konobara smo cekali pola sata, piksle se ne prazne, niti obilazi stolove. Za racun smo morali sami sanku da pridjemo da platimo da ne bi opet izgubili jos pola sata.

U trokrevetnoj sobi koju kao takvu i placate dobijete po 2 case, po 2 peskira koji se menjaju jednom u 3 dana. Plocice u kupatilu, deo civiluka, kao i vrata od ormana su bili vidno "ispipani prstima", tj neobrisani i prljavi. Krevetac za bebe nema dusek, nego se snalazis sa jastucima i jorganom. Mini bar u sobi, ono sto ima u frizideru, ne poklapa se sa spiskom sadrzaja istog. Kad smo pitali na recepciji zasto nedostaje i da mi nismo nista uzeli, odgovorili su nam da su zaboravili da dopune. Pa naplate kome prodje, prodje... Inace cena male vode je 420 din.

Novogodisnju noc i da ne pominjem. U 18h je nestala struja i dosla nesto posle 21h. Posto lampa koja treba da se upali kad nema struje, ne radi, sedeli smo u mraku. O samom doceku necu ni da govorim. Premestani tri puta od stola do stola, na kraju se pretvorilo u privatnu zurku vlasnika.

Jako, jako lose za kategorizaciju koju ima i za cene koje naplacuju. Izbegavati u sirokom luku.

Datum boravka: januar 2020.
3  Hvala korisniku Sashkica A
Komentar je napisan: 4. mart 2020.

Odličan hotel, posebno za porodice sa malom decom. Sam hotel pruža niz zabavnih aktivnosti, zahvaljujući odličnom timu animatora. Hrana je u srpskom - tradicionalnom stilu, izuzetno ukusna i nema mnogo eksperimentisanja. Sobe čiste, osoblje vrlo ljubazno i predusetljivo.

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku IvanaAvram