Booking.com
Agoda.com
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 26. decembar 2020.

Po preporuci prijatelja bili smo nedelju dana sredinom avgusta sa troje dece i potpuno neočekivano imali smo najlepši odmor ikada. Hotelsko osoblje je na nivou najboljeg hotela sa 5*****! Toliko se svi trude,vole svoj posao i u teškim uslovima zbog pandemije maksimalno profesionalno se ponašaju. Pohvalila bi sjajan tim u kuhinji, recepciji,spa centru i vrhunske animatore koji svaki dan prave sjajnu atmosferu za decu i pešačke ture koje su pravo otkrovenje. Manojlo koga deca od milja zovu Mašnica potrudio se da i deca mogu da idu na pešačke ture od kojih nam se najviše dopao "Crn vrh" sa pogledom koji oduzima dah i "drvo ljubavi"! Masaža je bila savršena,bazen najbolji hotelski u Srbiji. Sobe čiste uredbe sa dva mokra čvora! Sportski tereni su savršeni i za decu je vrlo stimulativno što gledaju zdrave sportske ekipe koje vredno rade i vežbaju. Posebno je bilo lepo videti naše zlatne mlade odbojkašice!Bravo za ceo tim Crni vrh = zdrav duh!

Datum boravka: avgust 2020.
2  Hvala korisniku Iris284
Komentar je napisan: 26. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Proveli smo u oktobru produženi vikend u ovom hotelu. Hotel je nov i čist . Osoblje je jako ljubazno. Spa je predivan. Doručak je na bazi švedskog stola i definitivno je najbolji. Mogli bi malo popraviti meni za ručak i večeru. Sve u svemu jedan od boljih hotela u Srbiji

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku IgorA2317
Komentar je napisan: 19. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan nov hotel.Osoblje je jako ljubazno i uslužno.Hrana je solidna.Nema švedskog stola zbog korone ali je izbor jela po 3 za večeru sasvim solidan.
Doručak je neki oblik švedskog stola ali osoblje dodaje hranu.Ima organizovanih šetnji sa vodičem koji je odličan poznavalac te oblasti.
Sobe su solidne,sve je čisto i uredno.
SPA je takođe odličan ,jedino je u jacuzziju voda nešto hladnija nego što bi trebalo.

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku slavisa p
Komentar je napisan: 1. oktobar 2020.

Hotel je nov , dobro se odrzava , osoblje je katastrofa , ne umeju da komuniciraju sa gostima mnogo grešaka , takav odnos sa gostima pokvario nam je utisak hotela koji je nov i po svim zapadno evropskim standardima i sveo ga na uslugu u nekakvom pansionu .za svaku večeru donesen nam je obrok koji nismo naručili, na bazenu smo od osoblja doživeli neprijatnost više puta. spa je smešan , sauna jedna jedina od 1,5m2 sa 2m2 i jedan djakuzi koji nikada ali nikada nije bio slobodan . Sramota!!!!!!!!!!!!!!!

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku dusko255
Komentar je napisan: 4. septembar 2020.

Osoblje je preljubazno,momci zaduzeni za animaciju su jako kreativni i energicni. Zabava za decu kakvu nismo videli ni u jednom hotelu u Srbiji,atmosfera opustena,odmor za dusu. Spa je divan,hrana raznovrsna i lepo pripremljena,kreveti kao oblaci. Ali definitino smo zaljubljeni u Zeksa i Masnicu koji ce umoriti i najenergicnije dete :) super i za sankanje i za letovanje,dva puta smo bili i nadamo se da cemo se vratiti opet

Datum boravka: septembar 2020.
1  Hvala korisniku Aleksandra L