Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Hotel je veliki, na odličnom je mestu, hrana je dobra. Loše strane su: sobe(family rooms) u kojima smo bili smešteni su oronule, u kupatilu ima buđi, tepih je prljav, kanta u kupatilu zarđala... Higijena se ne održava dovoljno dobro. Postoje i renovirane sobe koje su kao one na sajtu, ali mi nažalost nismo bili tamo.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku Jelena S
Komentar je napisan: 8. februar 2019.

Ovo je spolja predivan hotel, po malo, retro opremljen iznutra (podseća na 70.). Odsela sam u njemu u dva navrata sa ćerkom i oba puta smo bile oduševljene ljubaznošću osoblja i uslugom. Hrana besprekorna - bogat švedski sto, sobe i kupatila čisti. Ono što sam čula od bliskih prijatelja je da je sada sasvim drugačije, da je osoblje neljubazno i da na svemu štede pa se gost oseća oštećenim. Žao mi je što je tako, nosim veoma lepe uspomene...

Datum boravka: april 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku LjiljanaB102
Komentar je napisan: 24. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Molila bih za neki noviji komentar o hotelu?Kakav je smestaj, hrana, grejanje... Kakva je temperatura vode u bazenu? Planiram da posetim Divcibare i ovaj hotel... Sve informacije su mi od znacaja... Hvala unapred...

Datum boravka: decembar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
14  Hvala korisniku Sunshine35643847520
Komentar je napisan: 1. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Solidan hotel za parove sa malom decom. Ukljucen bazen i sauna za goste hotela. U centru. Blizu prodavnice, apoteka, dom zdravlja...veliki parking. Nedaleko od hotela u centru crkva, restorani, avantura park za decu...

Datum boravka: maj 2018.
3  Hvala korisniku markotactic
Komentar je napisan: 3. oktobar 2017.

Došli smo na doručak van sezone i zakasnili na termin rezervisan za hotelske goste, međutim, ljubazna radnica je pitala kuvara da nas ipak usluže i dobili smo klasičan i ukusan doručak. Sve pohvale na uslužnosti.

Datum boravka: februar 2017.
3  Hvala korisniku Davor T