Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
Komentar je napisan: 19. decembar 2020.

Pozitivno- podseca na detinjstvo, vrhunska lokacija, divna priroda oko hotela, ciste sobe.
Negativno- hladno u celom hotelu, obecano u cenu ponude ne ispostovano,bazen ne radi(nema veze sa koronom u ostalim hotelima rade), igraonica ne radi a receno da radi, zbog malo gostiju u tom momentu osoblje totalno nezainteresovano,kao da nismo tu, pogase svetla po hodniku,moras da ih vijas da porucis pice,pa opet da bi platio,rucak i vecera umesto 3 jela da biras imas dva,iste kolace dva dana za desert..
Opsti utisak- hotel ceka nekog privatnika da ga kupi.

Datum boravka: decembar 2020.
Hvala korisniku Ja1306
Komentar je napisan: 11. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je jako zapusten, sve je staro i polu raspadnuto, higijena na jako niskom nivou, narocito u hotelskom restoranu. Zatvoren bazen nije u funkciji. Celokupni utisak je poprilicno negativan u svakom smislu, a cena uopste nije niska, kao sto bi se mozda ocekivalo za tako los kvalitet.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku ljubichica
Komentar je napisan: 20. februar 2020.

Hotela za svaku preporuku,narucito za porodican odmor.Kompletno osoblje je jako ljubazno i vrlo usluzno.Dorucak je svedcki sto,svega ima.Rucak i vecera tri jela po izboru.Uvek ima neka corbica, slatkis kao i voće.Postoji igraoica,ali i bazen koji nazalost u periodu kada smo mi bili bio je napunjen sam do pola ,pa ga nismo koristili,ali s obzirom na ostale aktivnosti i nismo imali kada.

Hvala korisniku 071005
Komentar je napisan: 4. februar 2020.

Hrana je ukusna. Osim igraonice za decu nemam narocito lepo misljenje o hotelu. Za dorucak NEMA kafe na meniju, morate da je porucite u aperitiv baru, kafa je gorka koliko god secera da stavite i losa. Za veceru od pica samo voda ulazi u cenu pansiona. Kad dodjete mokri sa sankanja molite Boga da vam se stvari osuse do sutra jer je grejanje osrednje... Na sajtu pise da svaka soba ima mini bar; Laz! Neke sobe imaju nesto sto lici na mali frizider ali sa ventilatorom!

Hvala korisniku mamamina004
Komentar je napisan: 3. februar 2020.

Hotel za svaku preporuku. Smestaj vrlo korektan, kao i bazen i saune. Hrana odlicna, porcije veoma obilne, a osoblje profesionalno i ljubazno, od recepcionar, sobarica do osoblja u trpezariji. Izasli su nam u susret za svaku molbu.

1  Hvala korisniku MiraZigic