“Obozavam!”
Komentar o hotelu Restoran Bajka

Restoran Bajka
Rangiran na 1. mestu od 6 Restorani u Lazarevcu
Opis: Naš restoran ima tradiciju dugu 27 godina. Restoran Bajka je uvršen medju 20 najboljih restorana u Srbiji. Nudimo domaću i internacionalnu kuhinju sa više od 100 jela koje možeete probati svakog dana. Ne propustite priliku da uživate u našem toplom ambijentu i prijatnom osoblju. Vidimo se uskoro!
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Obozavam, dolazim cesto, najbolje mesto za izlazak u Lazarevcu i sa prijateljima i porodicno. Preukusno i dobra atmosfera√√√

Hvala korisniku prikaprika

Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Vracam se u bajku posle duzeg vremena. I zaista su i dalje jedan od najboljih restorana u srbiji. Sarmantan ambijent, prijatno osoblje. Sve na svom mestu, a hrana je i dalje vrhunska. Svaka cast i samo gurajte

Hvala korisniku _abak2014
Komentar je napisan: 11. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jutros smo prijatelji i ja doruckovali u basti restorana i kao sto jedan rece "baš bi se grdno prevario da nisam dosao" uzivali smo u izuzetnim i jedinstvenim specijalitetima ...

Hvala korisniku 768dejanj
Komentar je napisan: 20. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana, par excellence!
Vina, nek ostane na vama da nadjete sebi najlepše, mada nema greške :)
Poslastice, njammmmmmmm!!!
Usluga na nivou zadatka, razmaziće vas!
Od davnih dana poznati, nagrađivani, gde neretko dolaze tragaoci za dobrim ukusom, specijano zbog odlične, preukusne hrane i najlepših vina. Prava je sreća imati vas u svom malom gradu!
Samim ulaskom u Bajku, za sobom ostavljam onu svakodnevnu trku. Tu je tako ušuškano i sve titra od igre sunca koje se probija kroz zelenilo, cveće, žagor.. dok večeri šarmiraju vetrićem, prijatnom rasvetom, muzikom, ugođajem jednim zanosnim.. Svaki put me očara svojim autentičnim ambijentom, prijatnom muzikom, gde se i ptice, mace, koliko i ljudi, osećaju posebno i dobrodošlo. Unutrašnji ambijent je svojstven na svoj način. Imaćete utisak putovanja kroz razne kulture i tradicije, umetnine i detalji su smisleni, životni, sa osećajem.. Ma bombon!
Jedan potpuno zaokružen koncept gde sva čula uživaju i naravno, budu nahranjena!
Hvala vam!

Hvala korisniku marumbarum
Komentar je napisan: 15. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Najlepsa basta u Srbiji. Toliko je lepo da sam presrecan sto je u mom gradu. Plus na tu lepotu sjajna hrana i predivna muzika.

Hvala korisniku gradimir1969

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Bajka gledali su i

Lazarevac, Centralna Srbija

Restoran Bajka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!