“Domaćinska atmosfera”

Jeitta Lebanese Cuisine
Poručite onlajn
Rangiran na 16. mestu od 211 Restorani u Woking
Kuhinje: srednjoistočna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Hrana je izuzetno kvalitetna, imaju ponudu za vegetarijance, ako poručite libansku kafu dobićete tursku kafu ali zaslađenu. Obavezno probajte bamiju, spremaju je na odličan način. Ja sam je probala prvi put i dopala mi se. U znak zahvalnosti od njih dobijete mini baklave nakon obroka i naravno predjelo dobijete gratis. Imajte na umu da se 10 posto od iznosa računa naplaćuje usluga (bakšiš).

Hvala korisniku skejterka

Komentar je napisan: pre 5 dana

Komentar je napisan: 7. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 11. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jeitta Lebanese Cuisine gledali su i

Jeitta Lebanese Cuisine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!