“Posjet Međugorju”

Pivnica Medugorje
Rangiran na 5. mestu od 30 Restorani u Medjugorje
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: letnja bašta
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Usluga nije bila dobra a hrana neukusna i skupa.Ugodan boravak u Međugorju nije nam uspio pokvariti ovakav pristup i usluga ugostitelja.Nažalost drugi put ćemo zaobići ovaj objekt.

Hvala korisniku angelapG3230OJ

Komentar je napisan: 26. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Jedna od najsporijih usluga ikada. Konobar mlad, smotan i skroz nezainteresiran. Nakon sto je uzeo narudzbu, nije ni donio pice dok ga sami nismo trazili na sanku. Na hranu smo cekali jos jako dugo. Narucili smo pizzu i mjesano meso. Pizza dosla nakon 35 minuta, mjesano meso nakon 45. Ukoliko imate cijeli dan za izgubiti cekajuci hranu, onda je ovo pravo mjesto za vas.

Hvala korisniku tomislavg680
ZeljkoSego, Owner objekta Pivnica Medugorje, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. novembar 2019.

Kao što smo se ispričali i objasnili situaciju u privatnim porukama još jednom se ispričavamo jer ovo definitivno nije nešto na što su naši gosti navikli...

Komentar je napisan: 17. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga vrlo brza, hrana prosječno dobra. Nešto skuplji u odnosu na restorane koji su dalje od crkve ali za pizzu ili jela sa žara vrlo dobro.

Hvala korisniku 904iskrat
Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam ovdje s prijateljima na ručku i pizza je bila odlična i bogata sastojcima, a osoblje uslužno i prijateljski raspoloženo.

Hvala korisniku nijebuli123456789
ZeljkoSego, Owner objekta Pivnica Medugorje, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jul 2019.

Hvala :)

Komentar je napisan: 28. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo u ovom restoranu poslije mise, iako je u restoranu bila velika guzva usluga i hrana su bili jako dobri...

Hvala korisniku brane334
ZeljkoSego, Owner objekta Pivnica Medugorje, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. jul 2019.

Hvala na lijepim riječima :))

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pivnica Medugorje gledali su i

Bijakovici, Hercegovačko-neretvanski kanton

Medjugorje, Hercegovačko-neretvanski kanton

Pivnica Medugorje – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!