“By Samba”
Komentar o hotelu Kaciol

Kaciol
Rangiran na 1. mestu od 63 Restorani u Biograd na Moru
Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Iako smo došli jučer dosta kasno, možda pola sata prije zatvaranja kuhinje, usluženi smo odlično i svega s menua je bilo i vrlo je ukusno spremljeno ... Dolazim opet bez razmišljanja!

1  Hvala korisniku Boris S
130jur, Manager objekta Kaciol, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. avgust 2017.

hvala puno :)

Komentar je napisan: 2. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Osoblje super ljubazno. Hrana predobra. Jeli smo Beefstack sa krumpirom i za desert čokoladni kolač. S obzirom da sam naručio well done a dobio medium odrezak, prvo se došla ispričati konobarica u ime kuhara a onda i sam kuhar koji je ponudio novi odrezak ali nije bilo potrebe. Desert smo dobili na račun kuće. Toplo preporučam ako vas put nanese u Biograd na moru da večerate ovdje. Mi smo super zadovoljni. Hvala!

Datum posete: jul 2017.
3  Hvala korisniku _eljko_274
Komentar je napisan: 15. jun 2017.

Odlična hrana,ugođaj i posluga.
Cijene opravdavaju količinu i kvalitetu hrane.
Ugodna glazba uz veselo druženje.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Vladimir B
Komentar je napisan: 11. jun 2019.

Komentar je napisan: 1. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kaciol gledali su i

Biograd na Moru, Zadarska županija

Kaciol – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!