“Naručili smo blitvu a dobili”
Komentar o hotelu Aquarium Restaurant

Aquarium Restaurant
Rangiran na 54. mestu od 63 Restorani u Biograd na Moru
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Naručili smo blitvu a dobili pomfri, objašnjenje je bilo da je gazdarica tako odlučila. Hrana teški užas, u pekari sam se bolje najeo.

Hvala korisniku soksijada

Komentar je napisan: 12. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Za veceru sam dana 12.08.2018.g. uzeo Zagrebacki odrezak (Zagreb viel steak) i dobio sam okrajak krave pun zila koji je mali i nikakav i kao prilog pola sake krumpira. Sramota. Prosle godine sam boravio u restoranu i bilo je ok. Danas - razocarenje. Osoblje super ljzbazno i zbig toga ocjena 2. Hrana 0!

Hvala korisniku AlenT82
Komentar je napisan: 10. jul 2016.

divan restoran i kafić u centru grada na samoj rivi,s pogledom na lijepu vegetaciju i usidrene brodiće,lijepo uređeno,velika terasa (odvojen dio za jelo i piće) terasu ukrašava također i akvarij sa raznim ribama,zanimljivi detalji u toaletu...

Datum posete: jul 2016.
2  Hvala korisniku Martina R
Komentar je napisan: 20. septembar 2019.

Komentar je napisan: 10. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aquarium Restaurant gledali su i

Biograd na Moru, Zadarska županija

Aquarium Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!