Pozdrav!

Predivan doček 🤩🤩 Izrazito veseli,ugodni i topli ljudi gospođa Radmila i njezin suprug. Upoznali... pročitajte više

Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.
verakF9745WW
Tar-Vabriga, Hrvatska
"Iskustvo godine"

Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.
Monika S

Komentar je napisan: 16. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Predivan doček
Izrazito veseli,ugodni i topli ljudi gospođa Radmila i njezin suprug.
Upoznali su nas sa obiteljskom tradicijom,degustirali smo jela i pića pripremljena od tartufa i ostalo
Ne znam što bih izdvojila kao meni najfinije jer sve je “za prste polizati na kraju”
Jako me dojmio njezin komentar tijekom razgovora da ništa to ne bi mogla bez svojih dobrih radnika! Tada je najbolje pokazala koliko je velika osoba
I tako,kad jednu kišnu nedjelju mislite da vam je dan ružan,uputite se u posjet obitelji Karlić i nakon toga nećete ni primjetiti da je kiša padala od svih tih predivnih dojmova,utisaka,prefine hrane i pića,famoznog pogleda..
Od srca Vam hvala na tom iskustvu♥️

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku verakF9745WW
Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.

Ovo ne zaboravno iskustvo dočaralo mi je Istru na jedan drugačiji način. Divni smještaj, lokacija te vrlo profesionalno osoblje.
Ovo malo mjesto sa vrlo velikom ponudom ostavilo nam je predivne uspomene i doživljaje.
Prijateljica i ja odlično smo dočekane i očarala nas je energija i strast tog obiteljskog poslovanja. Imale smo priliku naučiti sve o tartufima te prije samog "lova na tartufe", probati specijalna jela sa tartufima i naučiti sve o samoj pripremi. Uživale smo tražeći tartufe sa odlično treniranim psima i još boljim vodičem čije nas je znanje i iskustvo u "lovu na tartufe" oduševilo.
Pri povratku otišle smo u dućan u sklopu imanja u kojem smo izabrale proizvode od tartufa koje smo jedva dočekale upotrijebiti prilikom kuhanja. Kroz ovo iskustvo otkrile smo koliko zapravo volimo tartufe i koliko različitih jela i pripravaka se može napraviti od njih.
Svima bih preporučila odlazak u ovu predivnu avanturu u kojoj će saznati i naučiti sve o tartufima i gdje će se za odličnu atmosferu pobrinuti divni radnici koji sa puno ljubavi pristupaju svome poslu.
Sve pohvale!

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Monika S
Komentar je napisan: 11. oktobar 2020.

Bili smo na mini medenom mjesecu u lovu na tartufe preporuke svima, vrhunski doživljaj i nezaboravno iskustvo!! ❤️ Osoblje fenomenalno kao i lovac na tartufe Luka!! :)

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku luka_689
Komentar je napisan: 27. septembar 2020.

Karlic tartufi su vrhunski, provrli smo se predivno, uzivali u jelu, gostoprimstvu, krajoliku, sve krasno uredeno, preporucila bih svskome

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku 985natasciac
Komentar je napisan: 25. septembar 2020.

Svaka preporuka, neverovatno iskustvo
Prelep ambijent i jos bolji proizvodi od tartufa.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Kemba1233