Mjesto koje se treba posjetiti

Gospođa Ksenija je ljubazan i odličan domaćin, bilo je jedno lijepo iskustvo. Sve što smo probali... pročitajte više

sanmmononoke
Rijeka, Hrvatska
mali izlet pun iznenađaenja

Bili smo impresinirani začinskim vrtom i prije ulaska u sama prostorije. Gđa Ksenija nas je s puno... pročitajte više

dubravkan2020

Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolje mjesto za završiti jedan jesenski izlet Istrom!
Istra je fantastična i nepresušan izvor inspiracije. Jedan od tih mjesta je zasigurno i Destilerija Aura u Buzetu.
Ksenija nas je kao domačica tako lijepo ugostila da bi bila šteta ne preporučiti svima koji su u blizini da posjete ovo čarobno mjesto!!!
Hvala...

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku 70sanjam
Komentar je napisan: 27. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prekrasan dozivljaj, ugodan ambijent i brlo gostoljubiva usluga. Belika hvala gdi. Kseniji na pruzenom gostoprimstvu!

Hvala korisniku 795ivas
Komentar je napisan: 19. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako ljubazna goapodq koja nas je provela kroz proces nastajanja rakija. Sve se moze isprobati. Uredno, cisto, ukusno. Svaka preporuka za kvalitetu i raznovrsnu ponudu

Hvala korisniku 131sanjab
Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

Odlična usluga. Pice za dobrodošlicu i domaci sir i prsut. Gospoda Natasa nam je opisala sve o proizvodnji.i na kraju kupili darove za doma.

Hvala korisniku 293sandip
Komentar je napisan: 25. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Obilazak destilerije bio je vrlo zanimljiv i zabavan zahvaljujući Kseniji, koja je bila sjajan vodić, nevjerojatan domaćin, vrlo profesionalna, gostoljubiva i srdačna.
Dobili smo piće dobrodošlice te male delicije, sir i odličan Istarski pršut. Svi proizvodi su vrhunske kvalitete, Teranino i Karbun gin & tonik bili su izvrsni! Možete isprobati bilo što prije nego što donesete odluku što kupiti ...:)

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku marijad240