Mjesto koje se treba posjetiti

Gospođa Ksenija je ljubazan i odličan domaćin, bilo je jedno lijepo iskustvo. Sve što smo probali... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
sanmmononoke
Rijeka, Hrvatska
mali izlet pun iznenađaenja

Bili smo impresinirani začinskim vrtom i prije ulaska u sama prostorije. Gđa Ksenija nas je s puno... pročitajte više

dubravkan2020

Prekrasno iskustvo zahvaljujući Kseniji koja je bila odličan domaćin - obavezno posjetiti prilikom obilaska Istre

Hvala korisniku KristijanJelic
Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Lijepo mjesto! Rakije su vrh, Karbun je zakon, cijela lokacija je predivna. Nataša je preljubazna...pozdrav, Vanja

Hvala korisniku infoB7721AR
Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolje mjesto za završiti jedan jesenski izlet Istrom!
Istra je fantastična i nepresušan izvor inspiracije. Jedan od tih mjesta je zasigurno i Destilerija Aura u Buzetu.
Ksenija nas je kao domačica tako lijepo ugostila da bi bila šteta ne preporučiti svima koji su u blizini da posjete ovo čarobno mjesto!!!
Hvala...

Hvala korisniku 70sanjam
Komentar je napisan: 27. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prekrasan dozivljaj, ugodan ambijent i brlo gostoljubiva usluga. Belika hvala gdi. Kseniji na pruzenom gostoprimstvu!

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku 795ivas
Komentar je napisan: 19. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako ljubazna goapodq koja nas je provela kroz proces nastajanja rakija. Sve se moze isprobati. Uredno, cisto, ukusno. Svaka preporuka za kvalitetu i raznovrsnu ponudu

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku 131sanjab