“Vrhunske morske delicije”
Komentar o hotelu Delfino Blu

Delfino Blu
Rangiran na 4. mestu od 70 Restorani u Medulin
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Najbolji u Puli i okolici za vrhunske riblje i morske specijalitete i pizze također! Ako se želite dobro i ukusno najesti obavezno ih posjetite !

1  Hvala korisniku Vita22222

Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Magija ovog restorana počinje već prvim korakom, kroz vedri žamor na terasi uz osmijehe ljubaznog osoblja koji su učinili da se osjećamo kao kod kuće. ☺️
Hrana je odlična!
Aktualni meni može zadovoljiti želje svih, čak i onima s visokim kriterijima i strahom od isprobavanja nečeg novog, kao što sam ja. Moram priznati da sam ostala oduševljena bogatstvom okusa kao i dekoracijom hrane na tanjuru!
Imam osjećaj da je svaki detalj unutar restorana odabran i napravljen s puno ljubavlju jer voditelji su skromni i radišni mladi par koji žele da se naše vrijeme koje boravimo kod njih ureže u lijepo sjećanje.
Svima preporučujem jer sam sigurna da ćete djeliti moje veliko zadovoljstvo!
Nadam se da se uskoro vidimo i da me ponovno iznenadite nečim novim! <3

1  Hvala korisniku 181draganak
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Lijepo uređen prostor, izvrsna atmosfera, još ljubaznije osoblje koje se iskreno posvećuje svakome gostu. Osjećala sam se kao kod kuće. Kad sam mislila da ne može bolje, stigla je hrana, koja je rađena sa puno truda. Vidi se da znaju sta rade. Sve preporuke

1  Hvala korisniku andreailakovac
Komentar je napisan: 21. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran je jako lijepo, romantično, bajkovito uređen, a hranu, koja je izuzetno ukusna, a predivno izgleda, serviraju na tako poseban način, na tanjirima s porukom. Od predjela do desert i kave, sve je napravljeno sa stilom. Osjeti se da rade s puno ljubavi prema svakom gostu.
Ako budete u blizini, svakako navratite da uživate ovu ljepotu.

1  Hvala korisniku 153zlatam
Komentar je napisan: 20. jul 2020.

Restoran je jako ljepo uređen,ambijent je odličan,hrana vrhunska.. jedan od zapamčenih događaja je bio 2018 god. Kad smo proslavili prvi rođendan mog sina i bilo je divno,usluga je bila jako ljubazna i više od ocekivanog. Svi u restoranu su mu pjevali happy Birthday,vjerujem da su svi gosti bili oduševljeni...bili smo poslje jos par puta i jedva čekamo kad dođemo na godisnji da opet odemo.Nikakve zamjerke nemam,samo riječi hvale za divan restoran,divne ljude koji tamo rade i predivni šefovi koji su uvijek dragi i nasmijani.. najbolji ste

2  Hvala korisniku 645teab

Putnici koji su gledali informacije o mestu Delfino Blu gledali su i

Delfino Blu – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!