“jako dobro”

Restaurant Antonio Toni
Rangiran na 13. mestu od 70 Restorani u Medulin
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 17. decembar 2019.

bio sam jest juako je bilan dobra hrana mjesto vrh na tek kako je dobro unutra toplo grije kamin cisto sve za pohvalu

2  Hvala korisniku NataliaaCross

Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Odličan restoran, došao sam sa obitelji na ručak i pri samom ulasku u restoran vrlo ugodan doček domaćina i njegovih suradnika. Jeli smo ribu i rakove, djeca su uživala u mesnoj plati koji obožavaju. Gazda me svaki put oduševi njegovom pristupom i ljubaznošću prema nama i dijeci. Hrana je odlična bez ikakvog prigovora uvijek svježa i odlična. Veoma ugodan ambijent i sam boravak u restoranu, osjećaj je kao da si doma sa obitelji. Preporucujem svima ovaj restoran .❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2  Hvala korisniku Kristijan V
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Bili smo po prvi put tamo osoblje je jako pristojno a hrana jos bolja jako je ljepa admosvera i predivan kamin koji jako ljepo gor definitifno njavolji restoran

2  Hvala korisniku leonardo123456789101
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Posjetio sam ovaj restoran sa temom,Jeli smo jako ukusni ribu i skampe. Ambijent je dobar sve je lijepo i čisto. Najvise mi se svidjao kamin unutra. Preporučujem svima

3  Hvala korisniku Jure3467
Komentar je napisan: 19. oktobar 2019.

Jako dobra usluga jako dobro kononari stvarno jako jako Gina riba I dobro jello usurer Sri prije u taj restorable

2  Hvala korisniku Relekom1

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Antonio Toni gledali su i

Restaurant Antonio Toni – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!