“Vrhunski restoran”

Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Bio sam tu vise puta na veceru, i svaki puta sam odusevljen, dakle hrana je vrhunska, pogled najbolji na ovom djelu Europe, a usluga bas na razini, toplo preporucam da posjetite ovaj vrhunski restoran....

Datum posete: jun 2017.
4  Hvala korisniku Алберт Б

Komentar je napisan: 23. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Oduševljena sam!!! Prekrasno i mirno mjesto za opustanje uz večeru. Djeca mi uvijek uživaju tamo jer im je park odmah u blizini restorana. Hrana i osoblje im je vrhunsko i svi su jako ljubazni.

Datum posete: jun 2017.
5  Hvala korisniku gjulietta
Komentar je napisan: 24. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Harana fantastica...park...more...crkva...osoblje jako ljubazno....svakako se ponovo vraćamo ...igralište za djecu...plaža ...definitivno se vraćamo ponovo...oseblje za 5...

Datum posete: avgust 2016.
2  Hvala korisniku mrapshtan
Komentar je napisan: 6. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 27. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: april 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Al Mare Novigrad gledali su i

Restaurant Al Mare Novigrad – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!