Tomislav Canjuga

Predivan vikend na bazenima i puno uživanja za djecu. Dolazimo i idući vikend u još većem broju... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 4. septembar 2020.
tomislavcanjuga1
Rijeka, Hrvatska
Sun and fun

Sun & fun - my water park number one! Park je vrlo čist i uredan, nije bilo gužve ni dugog... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 3. septembar 2020.
741lorna
Kastav, Hrvatska
Pročitajte sve komentare (2.143)

2.143 rezultata
1.456
1.456
Komentar je napisan: 15. avgust 2017.

Ljubazno osoblje, gužva na ulazu (čekanje oko 15 minuta), visoke cijene hrane i pića, čisto, uredno, veliko parkiralište koje se ne naplaćuje, nepraktična način otključavanja ormarića (ključ na narukvici)...uglavnom vrlo kvalitetno provedeno popodne

Hvala korisniku du_kom2017
Komentar je napisan: 14. avgust 2017.

Skupe karte i hrana su jedini minus,a sve ostalo je vrhunski.Cijeli park izgleda stvarno fenomenalno.Osoblje na razini.Najvjerovatnije budemo došli opet.

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku tomica_pavicic
Komentar je napisan: 13. avgust 2017.

Hvala Vam za prekrasno proveden dan...Djeca su uzivala a bogme i muz i ja...Klaunska predstava je bila pre dobra,valovi,ajrobik u vodi a tek top s pjenom...tobogani su predobri...stvarno sa smjeskom i zeljom da se vratimo opet izasli smo kao zadnji gosti...odigrali i nagradnu igru za auto i jos se nadamo da ce taj auto doc na nasu adresu..

Hvala korisniku renataid_sk
Komentar je napisan: 9. avgust 2017.

Uzivali smo prilikom posjeta istralandiji i sto je najvaznije sin je bio zadovoljan (10 god). Najbaznije da smo se osjecali sugurno jer su redari stvarno pazili na red prilikom spustanja na toboganima. Ono sto manje odusevljava je cijena za nase prilike i to sto nas nisu pustili da kupimo obiteljsku karu iako je sin te par cm preko visine za obiteljsku kartu.

Datum aktivnosti: jun 2017.
Hvala korisniku D2168MMana
Komentar je napisan: 8. avgust 2017.

excellent nema šta :) puno tobogana puno zabave sto je najvaznije uredno, ne ceka se puno u redu, isplati se doci .!

Hvala korisniku vjeko2017