“Zaobidjite sa smješkom na licu”
Komentar o hotelu Madalu

Madalu
Rangiran na 4. mestu od 18 Restorani u Tar-Vabriga
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Naš treći i zadnji posjet. Prvi put smo dobili dlaku u limunadi, druga dlaka je bila u hrani. Ni o od oprostite. Skupo, posluga najsporija na svijetu.
Danas hrana ok osim salate koja je bila stara. I kruh je onaj, bijeli, najjeftiniji. Bijelo vino, malvazija, ima miris po lozi, crno vino, neznanog porijekla obični kiseliš.
Posluga još sporija nego prije. I dalje skupo.

Hvala korisniku drugninja

Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Posluga ne zna niti pozdravit pa smo se okrenuli i otišli. Vani malo stolova, a u šatoru je zagušljivo

Datum posete: jun 2017.
1  Hvala korisniku 532mirkos
Komentar je napisan: 23. septembar 2019.

Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Komentar je napisan: 27. april 2019.

Datum posete: april 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Madalu gledali su i

Tar-Vabriga, Istra

Madalu – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!