“Toop”
Komentar o hotelu Konoba Rustica

Konoba Rustica
Rangiran na 1. mestu od 97 Restorani u Umagu
Kuhinje: mediteranska, odresci, hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja, specijalne prilike
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 5. mart 2021.

Top restoran, top osoblje, izvrsna hrana! Od predjela, glavnog jela do deserta. Izvrsna domaća kuhinja, za svaku preporuku.

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku 435editad

Komentar je napisan: 4. oktobar 2020.

Vrlo ljubazno i profesionalno osoblje. Odlična hrana. Ugodan ambijent i topla atmosfera. Preporuka svima!

1  Hvala korisniku teena_1805
Komentar je napisan: 29. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Decko i ja smo isli proslaviti godisnjicu u Rusticu. Sve sto smo narucili bilo je SAVRSENO! Osoblje jako simpaticno i ljubazno! Svakako cemo opet ici cim budemo stigli! Nase preporuke svima! Samo tako nastavite!

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku mihaela569
Komentar je napisan: 15. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična i ukusna pizza, palačinke su bile isto tako izvrsne! Lijepo provedeno valentinovo u prekrasnom i ukrašenom ambijentu. Pohvale konobarima koji su jako ljubazni i profesionalni!

Hvala korisniku Nucapro
Komentar je napisan: 20. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunski biftek bio,vrhunski biftek ostao,biftek u Rustici je godinama kvalitetan i na nivou,carpaccio i soufflé od čokolade su takodjer odlični.Ambijent je ugodan,a osoblje je prijateljski nastrojeno,kvalitetno i uslužno.Rustica je definitivno mjesto za ljubitelje odlične hrane,tu se ne može pogriješiti ni sa jednim odabirom hrane.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Maid H

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Rustica gledali su i

Konoba Rustica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!