“Najbolja pizza funghi!”

Restoran Pizzeria Dvi Palme
Rangiran na 6. mestu od 63 Restorani u Vrsaru
Kuhinje: Pica, Morska hrana
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolja pizza funghi igdje! Jedini imaju gljive iz konzerve koje volim i na tome velikiii respect! Nadam se da necete to nikada promjeniti. Takodjer ekipa je vrlo ljubazna i pozitivna

Hvala korisniku mihaela569

Komentar je napisan: 8. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Da je bolja nebi valjalo. Uvijek iznad konkurencije. Osoblje pozitivno nabrijano. Jos samo fali papagaj

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Marin T
Komentar je napisan: 29. jun 2016.

Posjetili smo ovaj restoran na preporuku prijatelja i nije nam bilo žao.
Od prijatnog osoblja - gospodja nam je nudila osječaj domačnosti :)
Pa sve do odločnog hladnog predjela sa bakalajem, hobotnicom, sradonima.... kasnije smo mogli uživati u rezancima sa morskim plodovima koji su bili zaista bogati i odlični, bravo i sve pohvale kuharu Dragu .... vratit čemo se ponovo :)

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku milinkovicborislav4
Komentar je napisan: 8. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Pizzeria Dvi Palme gledali su i

Restoran Pizzeria Dvi Palme – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!