“The best”
Komentar o hotelu Konoba "Kod Luce"

Konoba "Kod Luce"
Rangiran na 2. mestu od 62 Restorani u Vrsaru
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolja hrana koju sam ikad probala, cista desetka i najsimpaticniji konobar vidimo se ubrzo sigurno. Imate najbolje pljukance sa tartufima u Istri.

Hvala korisniku svjetlana m

Komentar je napisan: 25. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Domaći sastojci, odlična priprema hrane i dobar ambijent. Za razliku od ostalih restorana u okolici poslužuju tradicionalna istarska jela, koja nisu ponekad na jelovniku.

Datum posete: mart 2017.
1  Hvala korisniku krun0l
Komentar je napisan: 24. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Došli slučajnim odabirom i ostali oduševljeni. Alen i njegova majka odlični domaćini...dočekani smo kao da smo tamo svaki dan. Na njihov prijedlog smo jeli domaće pljukance u umaku od tartufa sa svinjskim ombolom. Ostali bez riječi na preeeukusno jelo uz druženje sa domaćinima. Osjećaj svog doma uz odlične domaćine ostavljaju Vas bez daha... Na kraju svega bili smo počašćeni njihovim originalnim desertom...Raviolima u umaku od smokve...FANTASTIČNO!!!! Obećali smo doći na ljeto jer zaslužuju to u svim pogledima. To se zove ručak izvan svog doma, a osjećate se više nego kod kuće. Alen i njegova majka...SVAKA VAM ČAST!!! Naravno vidimo se prema obećanju pred ljeto.....SRETNOO!!!

Datum posete: januar 2017.
1  Hvala korisniku GURMANIST
Komentar je napisan: 7. avgust 2016.

lokacija je manje atraktivna ali je ambijent jednostavan, topao i ugodan. Simpatični konobari i jako ukusna hrana.Bravo!

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku LMacbeth M
Komentar je napisan: 1. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba "Kod Luce" gledali su i

Konoba "Kod Luce" – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!