“IZVRSTAN!”
Komentar o hotelu Konoba Riva

Konoba Riva
Rangiran na 12. mestu od 16 Restorani u Lopud
Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Svaka čast osoblju i atmosferi u konobi. Palačinke domaće savršene. Konobari jako ljubazni i spremni pomoći. Vidimo se opet!

Hvala korisniku anitapuljic2017

Komentar je napisan: 27. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Porcija lignji s pomfritom i tartarom je bila dobra,dovoljna kolicina,a pljeskavica s pomfritom premala. Takoder nismo dobili nikakav umak uz nju i pise da se uz to dobije rajcica (1 i pol cherry rajcica) sto nije istina. Cijena je ok,ali nismo se bas najeli.

Hvala korisniku bornaf2015
Komentar je napisan: 13. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Posjet koji cu pamtit i ja ali i oni.Na pitanje imate li gradele,konobar je zustro potvrdio da ima sto se ispostavilo netocnim.
Meso nije bilo peceno na grilu nego na ploci. Tanji snicel sumjam da moze itko od njih otkinuti. Medju povrcem s "grilla"nasla se i paprika iz tegle koja je zaudarala po gnjilotini.Od cijele porcije mjesanog mesa jedino su valjali cevapi dok je piletina bila prelivena nepoznatim ustajalim umakom s tragovima petrusina. Na nase inzistiranje da nam donesu rc samo za pice , konobar je odmah odgovorio da ce on sad morat snosit troskove. Trazili smo vlasnika ili kuhara na sto su nas u uvrijedljivim tonom zamolili da napustimo restoran ako se to uopce tako moze zvat.U zivotu nikad vise i nista gore nisam provala.

Profesionalnost nula bodova!

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku katijap
Komentar je napisan: 15. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 10. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Riva gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Lopud, Dubrovačko-neretvanska županija

Konoba Riva – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!