“Rucak”
Komentar o hotelu Kapetanova kuca

Kapetanova kuca
Rangiran na 1. mestu od 5 Restorani u Mali Ston
Kuhinje: mediteranska, Morska hrana, hrvatska
Pogodno za: romantični, velike grupe, porodice sa decom, specijalne prilike, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: večera, ručak, doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 4. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Average
Dagnje na buzaru odlicne, rizot odlican, lignje nisu bile jadranske vec tko zna odakle.Rozata od prije par dana kao i stonska torta ( s manistrom) .Mislim da cu drugi put dati priliku drugim restoranima u blizini.Zive na staroj slavi.Neinovativno.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Morana P
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 7. septembar 2017.

Poštovana Morana,

Zahvaljujemo se na pohvalama te nam je jako žao što mislite da su nam deserti stari po par dana iako ih pripremamo svaki dan. Pogotovo u ovim mjesecima deserti nam mogu biti stari samo par sati a nikako po par dana. Možda ste se Vi naviknuli na neke druge okuse zato se nadamo da ćete naći neki drugi restoran koji će Vas inovativno zadovoljiti.
Srdačno

Komentar je napisan: 22. mart 2017.

Nitko ne može poreći da je ovo najkvalitetniji restoran na Pelješcu. Kontinuitet dobre hrane i pića rijetko tko može pratiti. Kapetanova kuća može. Namirnice su uvijek svježe, izbor ribe poznat, a recepture fantastične.
Jedinu pomutnju često rade konobari. Naručili smo 1 paštetu, dobili dvije, tražili žlicu za juhu , nismo je dobili, nakon rižota Kapetanova kuća nismo dobili maramicu za ruke, kad smo trebali konobara morali smo se dizati i tražiti ga. Da, bio je mlad i učio se, rekao je da se danas baš "nagužvalo", ali cijena usluge nije bila zato manja. Netko ipak mora nadgledati mlade konobare da se takve stvari ne događaju.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku zarko661
Komentar je napisan: 22. mart 2017.

Hrana i usluga na visokom nivou. Naravno, cijene su tome adekvatne (nešto više) ali to je i za očekivati jer se ipak radi o restoranu sa dugom tradicijom i vrhunskim jelima. Topla preporuka...

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku drazenk67
Komentar je napisan: 11. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Prošao sam dosta restorana ali ovdje pojedoh najbolji beefsteak i to u umaku od kozica. Osobno ga je spremala gdja. Lidija Kralj...sve pohvale!!! Otac je narucio lignje i jako je zadovoljan...evo cekamo desert, lokalni specijalitet, stonske makarule...evo ih...mmmm...odlicni, stvarno za deset!!!!

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku 523markom
Komentar je napisan: 26. oktobar 2016.

Da nije bilo konobara koji svojom nezainteresiranošću obavlja posao, a uz put je i preglasan bilo bi odlično. Volimo se vraćati u ovaj malo skuplji restoran, jer je hrana vrlo ukusna, uvijek imaju nešto novo na meniju. Crno vino kuće je za pohvalu. Iako je bio kraj 10. mjeseca, jedva smo pronašli mjesto .U okolici su svi restorani bili potpuno prazni.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku zarko661

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kapetanova kuca gledali su i

Ston, Peljesac Peninsula
Ston, Peljesac Peninsula

Kapetanova kuca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!