“Odlicna hrana i usluga”
Komentar o hotelu Kapetanova kuca

Kapetanova kuca
Rangiran na 1. mestu od 5 Restorani u Mali Ston
Kuhinje: mediteranska, Morska hrana, hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja, porodice sa decom, specijalne prilike, velike grupe, romantični
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, večera, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 3. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana i usluga! Jeli smo kamenice, a potom buzaru od dagnji i rizot kapetanova kuca. Sve je bilo odlicno pripremljeno i obilno. Svakako cemo se vratiti ovdje!

Hvala korisniku Anrimu

Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, porcije velike. Super posluga, ugodan ambijent. Sve u svemu cijena odlična s obzirom na količinu hrane.
Definitvno preporučam!

Hvala korisniku 734zrinkaj
Komentar je napisan: 25. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran odlicna usluga hrana vrhunska.Ljubazan konobar koji nam je sve prezentovao na divan nacin.Veliki parking ispred lokala

Hvala korisniku RadeM74
Komentar je napisan: 19. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Zajedno sa prijateljima bio sam na večeri u Kapetanovoj kući očekujući odličnu hranu. Prevario sam se. Hrana je bila božanstvena. Školjke na buzaru jedinstvene, a onda je stigao crni rižoto sa morskim plodovima. Bio je veličanstven, fenomenalan i najbolji rižoto koji sam jeo. A onda je uslijedilo iznenađenje. Veliki pladanj pun sezonskog voća pomiješanog sa kolačima koji su bili pun pogodak. Napominjem da je pladanj s voćem i kolačima bio poklon od kuće. Nezaboravno.

Hvala korisniku rayanperic
Komentar je napisan: 13. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Prvi put ovdje. Totalno razočarenje. Više se ne vraćamo. Sve na jako lošem nivo od izgleda objekta, hrane do usluge. Tjestenina s kozicama totalno nejestiva puna vrhnja.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku ivana9876

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kapetanova kuca gledali su i

Ston, Peljesac Peninsula
Ston, Peljesac Peninsula

Kapetanova kuca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!