“Sve preporuke! Najbolji restoran u Rogoznici”

Pizza & Steak house RIVA Rogoznica
Rangiran na 2. mestu od 35 Restorani u Rogoznica
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Sto god da probate necete pogrijesiti, vec nekoliko puta sam bio sa obitelji i sigurno cu se opet vratiti. Riba i meso su definitivno najbolji u cijeloj Rogoznici i okolici. Sve preporuke od mene!

Hvala korisniku 569duje

Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Posjetila sam Rogoznicu, jela sam meso i bilo je savrseno, sljedeci put cu probat pizzu! Svakako preporucujem da posjetite ovo mjesto!

Hvala korisniku M875SZannab
Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Pizza je bila super, dosla sam sa prijateljima na rucak, svi smo se najeli. Ako budete u blizini preporucam da svratite.

Hvala korisniku Antonela G
Komentar je napisan: 23. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Dosao sam na rucak sa prijateljima, pojeo sam mjesanu pizzu koja je bila jako ukusna. Preporucam svima.

Hvala korisniku 764goranm
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Odlican restoran na vrhunskoj lokaciji na sred Rogoznicke rive!
Jeli smo raznovrsno, od steakova koji su savrseni, pizze koje definitivno u blizini nema bolje i sta nas je iznenadilo je riba koja je bila friska i dobra ko da smo u vrhunskom ribljem restoranu!
Svakako preporucam da svratite i uvjerite se u ovo, a vi samo tako nastavite dalje!!

Hvala korisniku 438alenv

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizza & Steak house RIVA Rogoznica gledali su i

Rogoznica, Šibensko-kninska županija

Pizza & Steak house RIVA Rogoznica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!