“Konoba Brko & Brko”
Komentar o hotelu Konoba Brko & brko

Konoba Brko & brko
Rangiran na 8. mestu od 24 Restorani u Selce
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Od kada je otisao Mateja hrana nije vise tako dobra..bas mi je zao jer preko leta smo se hranili nn stop ..osoblje je super mislim da bi trebali kuvara da promene i naravno kvalitet hrane.

Hvala korisniku Gabrizei333

Komentar je napisan: 20. jun 2019.

Odlicna hrana i jos bolje osoblje, sto god da odaberete ostati cete odusevljeni, vrhunski rostilj i sve sto ide uz

Hvala korisniku Fran B
Komentar je napisan: 7. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Matija&company rade nesvakidašnji menu,malo osvježenja na Crikveničkoj rivijeri.
Brko&Brko toplo preporučujemo.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku mladenjurkovic
Komentar je napisan: 29. april 2018. sa mobilne aplikacije

Izvandrenan lokal, iznenadjujuce ukusno i gostoljubiv osoblje koje se stvarno potrudilo da nam uljepša gastronomski užitak

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku dejan đ
Komentar je napisan: 5. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Brko & brko gledali su i

Selce, Primorsko-goranska županija

Konoba Brko & brko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!