“Druga Planeta ”
Komentar o hotelu Konoba Mandrač

Konoba Mandrač
Rangiran na 2. mestu od 22 Restorani u Ston
Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Uvijek kad posjetim konobu Mandrac imam osjećaj da je vrijeme stalo obuzmu me neke emocije koje su neopisivo pozitivne Sve je nekako opušteno i radosno Takva je i spiza vrhunska Ne kaže se u Splitu za ludu I prije bi krepa nego ne doša u Stijepa

1  Hvala korisniku dianabakovic

Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana fantastična, cijene sasvim pristojne, ambijent i posuga jako dobri, riba i školjke freške i jako dobro napravljene.

Hvala korisniku 179nik_ak
Komentar je napisan: 22. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Zadnjih godina bio sam vise puta, mjesto za pozeljeti. Izuzetno svježa riba iz ulova, hladan pošip i terasa na samoj obali čine vas jako sretnim. Usluga i cijene korektne.

Hvala korisniku sadikk888
Komentar je napisan: 26. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Ako zelite pojesti svjezu divlju ribu koju rijetko mozete vidjeti na trznicama, spravljenu vrhunski, posjetite ovu konobu smjestenu u malom mjestu uz samo more.

Hvala korisniku Nmav
Komentar je napisan: 5. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

U prekrasnom ambijentu restorana ne znam što prvo napomenuti hranu koja je IZVRSNA ili domačine koji su JAKO ljubazni i pažljivi!!! Preporuka da ovaj restoran nikako ne smijete propustiti!!!

1  Hvala korisniku Tina M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Mandrač gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija
Ston, Peljesac Peninsula

Konoba Mandrač – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!