“Zlata”
Komentar o hotelu Baća od 1878

Baća od 1878
Rangiran na 8. mestu od 22 Restorani u Ston
Komentar je napisan: 18. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo SAVRSENO, hrana, posluga, ambijent, cijene...! Cista 5!!! Vracamo se obavezno i preporucamo svima!

Hvala korisniku Zlata T
IvoB855, Owner objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. jun 2019.

Hvala Zlata, looking forward to accommodate you soon again.

Komentar je napisan: 20. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Sa mojom obitelji bila sam na nedjeljnom izletu u Stonu. Jeli smo fantastican biftek sa stonskim kamenicama. Jaaaako fino cak su i moja djeca odusevljena sa njim. Toplo preporucam posjet ovom jako ljepo i nanovo uredenom restoranu sa ljubaznim psobljem.

Hvala korisniku Anamarija P
IvoB855, Inhaber objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2018.

Hvala Anamarija, we hope to welcome you soon again in Ston and our restaurant.

Komentar je napisan: 27. februar 2020.

Komentar je napisan: 19. jul 2019.

IvoB855, Owner objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2019.

Komentar je napisan: 7. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Baća od 1878 gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija
Ston, Peljesac Peninsula

Baća od 1878 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!