“Uzas”
Komentar o hotelu Baća od 1878

Baća od 1878
Rangiran na 8. mestu od 22 Restorani u Ston
Komentar je napisan: 16. oktobar 2019.

Ne bih ga nikome preporucio!narucili smo crni rizot i lignje na zaru.rizot je izgledao kao da je neko u zdjelu punu crne boje prosuo izmedju prstiju malo zrna rize i doslovno 4 ⁰komadica sipe.ako se zove crni nemora izgledati kao katran!lignje smo dobili sa pomfritom i nisam se bunio iako smo u dalmaciji gdje se obicno sluzi blitva i krumpir kao prilog medjutim lignje su bile totalno sirove.trazio sam konobaricu da odnese nedirnuta jela i donese racun.ona je bila uljudna i to je jedino sto je valjalo.sramota za struku.posli smo u drugi restoran i pojeli ista jela ali onako kako trebaju biti.

Hvala korisniku Jackie1200s
IvoB855, Owner objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. oktobar 2019.

Dear Jackie,
thank your review. It would have been great if you would have shared your complaint directly with our staff so that we had a chance to directly correct your concerns. We are very sorry for your bad experience and would have been more than happy to correct our mistakes immediately. Please accept our sincere apology.

Komentar je napisan: 18. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo SAVRSENO, hrana, posluga, ambijent, cijene...! Cista 5!!! Vracamo se obavezno i preporucamo svima!

Hvala korisniku Zlata T
IvoB855, Owner objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. jun 2019.

Hvala Zlata, looking forward to accommodate you soon again.

Komentar je napisan: 20. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Sa mojom obitelji bila sam na nedjeljnom izletu u Stonu. Jeli smo fantastican biftek sa stonskim kamenicama. Jaaaako fino cak su i moja djeca odusevljena sa njim. Toplo preporucam posjet ovom jako ljepo i nanovo uredenom restoranu sa ljubaznim psobljem.

Hvala korisniku Anamarija P
IvoB855, Inhaber objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2018.

Hvala Anamarija, we hope to welcome you soon again in Ston and our restaurant.

Komentar je napisan: 27. februar 2020.

Komentar je napisan: 19. jul 2019.

IvoB855, Owner objekta Baća od 1878, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Baća od 1878 gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija
Ston, Peljesac Peninsula

Baća od 1878 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!