Bota Sare Restaurant & Oyster Bar - Mali Ston
Rangiran na 7. mestu od 22 Restorani u Ston
Kuhinje: mediteranska
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 2. novembar 2019.

Super hrana a pogotovo freska tuna i sabljarka za svaku pohvalu uz vrhunsku uslugu sa povoljnim cjenama

Hvala korisniku Konstari

Komentar je napisan: 25. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo više puta ove godine i uvijek je bilo odlično i svježe. Jako prijatan i susretljiv personal.

Hvala korisniku goranj676
Komentar je napisan: 23. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Konobarica koja nas je usluzila draga i ljubazna,medju osobljem se osjeti da "titra'" pred nadobudnim vlasnikom,tj mladjim nasljednikom restorana.Decko totalno neprikladno stoji preklopljenih ruku(stav izbacivaca u klubovima),glasno i vidljivo upozorava konobare na propuste(sto smatram sitnicama u radu,ali ocito njegova prilika da se nadredjeno ponasa prema radniku),motri okolo,drsko i to tako upada u oci.Radeci u hotelu s 5 zvjezdica,bar sam mogla osluhnuti da gosti zele profesionalnost,ali i odredjenu dozu spontanosti i sto prirodnije ljubaznosti.Kamenice ok kao i svugdje gdje smo probali,cokoladna torta ne vrijedi ni kunu,a kamoli 25:najjeftinija verzija kolaca-lazni petit beurre keks,sloj banana i ganache preslatka krema...ispod svakog nivoa.kolac u restoranu moze stajati i 50kn,ali neka barem bude na nivou. Uzas sta se nudi i Hrvatima i strancima...

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku kristinad745
Komentar je napisan: 25. decembar 2017.

Dosli smo sa zeljom da probamo Stonsku tortu. Na upit da li ju imaju, konobar je odgovorio potvrdno. No na tortu smo cekali 20 minuta, iako smo bili jedini gosti u restoranu! Napokon je stigla - vrela!! Torta koju smo do sada uvijek jeli hladnu, iz frizidera, kao i svaku tortu, stize vrela da sam opekla cak i jezik! Naravno, jasno... torta je u zamrzivacu, po potrebi se odmrzava u mikrovalnoj, stoga bude u sredini vrela... Strasno!

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku Dani_croatia
Komentar je napisan: 24. oktobar 2017.

Ovaj restoran nismo nikad posjeti. Nekako intuitivno smo ga izbjegavali , a sada znamo i zašto. Prostor je na dobrom položaju. Da bi mogli komentirati lokal moramo ga i konzumirati. Pa tako sjednemo, izaberemo ribu i blitvu, vino i kamenice za predjelo : nekoliko sirovih i dvije na žaru i rožatu. Konobarica nosi paštetu i stavlja na stol. Mi paštetu ne želimo, jer ju nismo naručil. Ljuta konobarica odnosi paštetu, a druga donosi naše kamenice. Kamenice su loše očišćene i svako malo pljuckamo oklop školjke. Riba je bila osrednja kao i blitva. Bilo je i drugih riba u ponudi ,ali škarpina je bila stara , a tuna od 20 kg prevelika, a komadeić od 80 dkg ne režu za nas dvoje. Vino je prosječno. Potpuno sami smo sjedili cijelo vrijeme na terasi. A kod plaćanja dolazi iznenađenje. Račun je uvečan za 20 kuna. Naravno da smo se pobunili. Konobarica pozove- kako kaže menagera. Pred nas dolazi mladić , arogantan, pun sebe, prljave košulje i prljavih ruku, nekulturnog ponašanja i kaže da oni kao i svi u Stonu ( laž) naplaćuju couvert. Za to dobijemo postavu (tanjur , pribor i 2 čaše i kruh i paštetu). Obzirom da nismo uzeli paštetu, ne znam što je naplaćeno. Jasno je da ljudi nemaju goste, ali nije način da ono malo individualnih gostiju što im dođe oderu koliko god mogu. Sramota i nikad više.

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku zarko661

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bota Sare Restaurant & Oyster Bar - Mali Ston gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija

Ston, Peljesac Peninsula

Bota Sare Restaurant & Oyster Bar - Mali Ston – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!