“Ribica za 10!”

Bota Sare Restaurant & Oyster Bar - Mali Ston
Rangiran na 7. mestu od 22 Restorani u Ston
Kuhinje: mediteranska
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Riblji restoran u malom gradicu uz more... ocekivano dnevno svjeza riba i skoljke ... usluga na nivou , cistoca takodjer... ne propustite ovu divotu za nepce uz veliki izbor vina .

Hvala korisniku sndknz

Komentar je napisan: 2. novembar 2019.

Super hrana a pogotovo freska tuna i sabljarka za svaku pohvalu uz vrhunsku uslugu sa povoljnim cjenama

Hvala korisniku Konstari
Komentar je napisan: 25. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo više puta ove godine i uvijek je bilo odlično i svježe. Jako prijatan i susretljiv personal.

Hvala korisniku goranj676
Komentar je napisan: 23. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Konobarica koja nas je usluzila draga i ljubazna,medju osobljem se osjeti da "titra'" pred nadobudnim vlasnikom,tj mladjim nasljednikom restorana.Decko totalno neprikladno stoji preklopljenih ruku(stav izbacivaca u klubovima),glasno i vidljivo upozorava konobare na propuste(sto smatram sitnicama u radu,ali ocito njegova prilika da se nadredjeno ponasa prema radniku),motri okolo,drsko i to tako upada u oci.Radeci u hotelu s 5 zvjezdica,bar sam mogla osluhnuti da gosti zele profesionalnost,ali i odredjenu dozu spontanosti i sto prirodnije ljubaznosti.Kamenice ok kao i svugdje gdje smo probali,cokoladna torta ne vrijedi ni kunu,a kamoli 25:najjeftinija verzija kolaca-lazni petit beurre keks,sloj banana i ganache preslatka krema...ispod svakog nivoa.kolac u restoranu moze stajati i 50kn,ali neka barem bude na nivou. Uzas sta se nudi i Hrvatima i strancima...

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku kristinad745
Komentar je napisan: 25. decembar 2017.

Dosli smo sa zeljom da probamo Stonsku tortu. Na upit da li ju imaju, konobar je odgovorio potvrdno. No na tortu smo cekali 20 minuta, iako smo bili jedini gosti u restoranu! Napokon je stigla - vrela!! Torta koju smo do sada uvijek jeli hladnu, iz frizidera, kao i svaku tortu, stize vrela da sam opekla cak i jezik! Naravno, jasno... torta je u zamrzivacu, po potrebi se odmrzava u mikrovalnoj, stoga bude u sredini vrela... Strasno!

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku Dani_croatia

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bota Sare Restaurant & Oyster Bar - Mali Ston gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija

Ston, Peljesac Peninsula

Bota Sare Restaurant & Oyster Bar - Mali Ston – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

US$USD
Srbija
© 2020. TripAdvisor LLC Sva prava zadržana.
* TripAdvisor LLC nije agent za rezervacije i ne naplaćuje naknade za pružanje usluge korisnicima sajta...
TripAdvisor LLC nije odgovoran za sadržaj na spoljnim veb-sajtovima. U sadržaj povoljnih ponuda nisu uključeni porezi i naknade.