“Razočaranje”
Komentar o hotelu Konoba Bakus

Konoba Bakus
Rangiran na 6. mestu od 22 Restorani u Ston
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 10. novembar 2019.

Voljeli smo doći u Konobu Bakus kad god smo bili u prolazu kroz Ston. Hrana i usluga su uvijek bile izvanredne. Prilikom zadnje posjete jeli smo crni rižoto, lignje na žaru i miješanu mesnu platu za dvije osobe. Sve je bilo odlično osim mesne plate. Meso je bilo zagoreno i suho. Kao da se peklo ranije i onda opet peklo kako bi ga zagrijali.

OSOBLJE NIJE POKAZALO NIKAKVU NAMJERU KAKO BI SE ISKUPILI ZA SVOJU GREŠKU.

Po mom mišljenju ne profesionalno za konobu koja je stekla dobar glas.

1  Hvala korisniku Tina N

Komentar je napisan: 12. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Divne svjeze skoljke i divna posluga. Za svaku preporuku. Dolazimo ponovooo
Iako imamo priliku da jedemo “domacu morsku hranu”, ova konoba je bila vise nego prijatno iznenadjenje!!!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku jstojovic17
Komentar je napisan: 16. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Za glavno jelo narucili smo tri porcije bifteka (po cijeni od nemalih 130 kn), a dobili smo tri otkostene govede kostolete s prilogom. Sto su mislili da necemo primjetiti razliku. Samo se pitam kad tako varaju domace sto tek rade strancima??

3  Hvala korisniku Ana-Marija Š
Komentar je napisan: 13. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Odličan restoran,super osoblje! Preporučam njihov crni rižot. Obavezno probajte Stonsku tortu u Bakusa je najbolja!!!

Hvala korisniku Ines S
Komentar je napisan: 2. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

U odlicnom ambijentu,uz ljubazno i srdacno,strpljivo i nasmijano osoblje,izuzetno ukusnu hranu...salata od hobotnice,crni rizoto,pasta sa morskim plodovima,musule,dobro vino....i primjerene cijene.
Izuzetno dobra hrana.

Hvala korisniku dzmirela

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Bakus gledali su i

Ston, Peljesac Peninsula
Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija

Konoba Bakus – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

US$USD
Srbija
© 2020. TripAdvisor LLC Sva prava zadržana.
* TripAdvisor LLC nije agent za rezervacije i ne naplaćuje naknade za pružanje usluge korisnicima sajta...
TripAdvisor LLC nije odgovoran za sadržaj na spoljnim veb-sajtovima. U sadržaj povoljnih ponuda nisu uključeni porezi i naknade.