“Best to be avoid”

Rangiran na 5. mestu od 22 Restorani u Ston
Kuhinje: italijanska, Pica, Morska hrana, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 9. avgust 2019.

Na putu za Korčulu, moja obitelj je bila na ručku prije par dana. Cjelokupan dojam - jadno! Od salate koja se sastojaka od malo rajčice, valjda pola krastavca, tri lista zelene salate i žlice sira, školjki loše spravljenih i osrednjeg rižota.
Dugo se čeka, skoro sat i pol, a nismo upozoreni da ćemo toliko dugo čekati, što bi bilo fer, s obzirom da smo zakasnili na trajekt.
Usred ručka, valjda vlasnik restorana zapalio je roštilj na terasi pa je i na onako visoku temperaturu zraka, još dodatno nas zagrijao.
Unutra u restoranu, nema klima uređaja ☹️
Ne preporučam

Hvala korisniku Climber31165

Komentar je napisan: 29. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran odlicna mesna plata i Pizza.Jedino mala zamjerka gazdarici sto nema popusta za ljude iz grada.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Miro m
Komentar je napisan: 7. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Dobra pizza, lijepa lokacija. Konobar jako pristojan i uljudan. Posjetit cemo ih kad sljedeci put budemo u Stonu.

Hvala korisniku Slaven F
Komentar je napisan: 1. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 30. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Stagnum gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija
Ston, Peljesac Peninsula

Stagnum – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!