“SORGO STON”

Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan obiteljski ambijent, vrhunska hrana, osoblje ugodno... Mjesto na koje ćemo se sigurno vratiti, specijaliteti za uživanje treba posjetiti.
Djeca oduševljena pohanim stonskim kamenicama omotanim u pršut, crnim rižotom, tjesteninom s kozicama...

Hvala korisniku Mario M

Komentar je napisan: 28. oktobar 2017.

Ovaj restoran uglavnom preskačemo, jer nam je pre blizu smještaju. Ipak smo se ovaj puta odlučili i nismo pogriješili. Ne znam kakva je njihova kuhana hrana , ali hladna plata je predivno servirana. Na njoj je bio dobar pršut, dvije vrste sira, orasi, med i marmelada od smokava. Odličan spoj okusa. Preporučam.

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku zarko661
Komentar je napisan: 27. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Posebno za preporučiti rižot Sorgo i dagnje na buzaru. svježe i ukusno pripremljeno, odlično crno vino Plavac, ljubazno osoblje

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku nenadm762
Komentar je napisan: 23. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Uzas prljavo, dva puta trazimo case, svaki put smrde, na kraju odustajemo i pijemo pivo iz flaša. Pica cudna, gljive iz konzerve...Grozno iskustvo!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Edin H
Komentar je napisan: 20. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Bila nas sedmerica..bilo ića bilo pića..kelner pio su nami..ma vrh rucak pravi tsunami..preporuku dajem svima koliko god vas ima..nema od cigara dima lima..a i svjeze pa ne treba klima..i nemoj skoljke zubima otvarat jer ce zub da ti se klima..

Datum posete: septembar 2016.
    • Atmosfera
1  Hvala korisniku Alfonsothegreatamico

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sorgo gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija
Ston, Peljesac Peninsula

Sorgo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!