“Savršeno mjesto za opuštanje”
Komentar o hotelu Seosko domaćinstvo Ficović

Seosko domaćinstvo Ficović
Rangiran na 4. mestu od 22 Restorani u Ston
Kuhinje: mediteranska, Morska hrana, hrvatska
Komentar je napisan: 25. avgust 2019.

Idealna lokacija restorana uz more i malu plažicu za djecu...hrana ukusna,osoblje ljubazno....jedini minus nemogućnost tog dana plaćanja karticom...

Hvala korisniku ANA M

Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Restoran se nalazi na plaži, cijene su pristojne, preporučujem kamenice koje su upravo izvađene, sir iz ulja, i tako tu neku mezu s prve stranice menija. Ukoliko želite ribu, ljubazno osoblje je donese na pregled kako bi se uvjerili da riblje oči nisu "ugasile". Volim ovdje doći jer malo se mezi, pa baci u more, pa malo mezi, pa malo u more, tako jedan cjelodnevni long food...

Hvala korisniku Hamdija K
Komentar je napisan: 11. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Predugo cekanje na hranu i neljubazna konobarica i kada se pozalite na to iz kuhinje dođe kuharica(vlasnica)i napadne vas jer ste se pozalili.Znači užas!!!

1  Hvala korisniku Dino S
Komentar je napisan: 21. jun 2019.

Jeli smo samo ribu i bila je odlično spremljena. Baš onako kako treba. Restoran na predivnom mjestu i pristup plaži.

1  Hvala korisniku Srđan T
Komentar je napisan: 27. maj 2019.

Odlican izbor lokalnih delikatesa i vina, prelep ambijent i divno osoblje. Obavezno probati riblju pastetu i poparu. Topla preporuka za sve hedoniste i gastronome.

Hvala korisniku Inesbajevic
FicovicHodilje, Owner objekta Seosko domaćinstvo Ficović, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. maj 2019.

Draga Ines,

Hvala što ste došli i uživali u lokalnim delikatesama u restoranu Ficovic Hodilje. Drago nam je da vam se svidila naša riblja pašteta i popara. Vratite nam se brzo da i dalje možete uživati.

Srdačan pozdrav
Obitelj Ficović

Putnici koji su gledali informacije o mestu Seosko domaćinstvo Ficović gledali su i

Mali Ston, Dubrovačko-neretvanska županija

Ston, Peljesac Peninsula

Seosko domaćinstvo Ficović – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!