“Odlično”
Komentar o hotelu Lukas Taverna

Lukas Taverna
Rangiran na 1. mestu od 22 Restorani u Ston
Komentar je napisan: 25. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Restoran je za svaku pohvalu i za preporučit. Ambijent je opuštajući , hrana i usluga su stvarno odlični , a cijene su više nego povoljne.
Vidimo se uskoro.

Hvala korisniku ikrile

Komentar je napisan: 9. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Savrsena hrana i usluga!!!
Domacini su za svaku preporuku a cijene su jako prihvatljive i povoljne s obzirom da je sve direktno iz mora na vasem stolu.

Hvala korisniku Katija P
Komentar je napisan: 4. avgust 2016.

Pronašli smo ja i žena Kobaš, i restoran Lukas Tavernu preko facebooka i drago nam je da jesmo. Ljubazni ljudi, svježe školjke izvrsna riba, odlična vina. doci ćemo opet!

Hvala korisniku guly888
Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Komentar je napisan: 3. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lukas Taverna gledali su i

Mljet Island, Dubrovačko-neretvanska županija

Lukas Taverna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!