“Odlican restoran”

Tenor
Rangiran na 8. mestu od 44 Restorani u Tucepi
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Posjetio sam ovaj restoran s djevojkom. Hrana je savrsena, a osoblje je jako ljubazno. Potrudili su se pronaci nam mjesto iako je bila guzva i nismo imali rezervaciju.

Hvala korisniku IvanSvjetskiPutnik

Komentar je napisan: 23. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana i osoblje za sve pohvale. Punjena pljeskavica izvrsna. Ugodan ambijent i morate posjetiti ovo mjesto.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku marekrivic
Komentar je napisan: 23. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Odličan restoran, super izbor vina, glavnih jela i kolača. Posebno za preporučiti su razni morski plodovi i desert - domaći kolači ☺

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Salko_Kul
Komentar je napisan: 19. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 8. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tenor gledali su i

Tucepi, Splitsko-dalmatinska županija

Tenor – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!