“Super!”

Konoba Skalinada
Rangiran na 4. mestu od 26 Restorani u Vela Luka
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Tjedan dana smo bili u Vela Luci, obišli smo sve restorane i Skalinada je uvjerljivo najbolji!!! Hrana je odlična, porcije velike, a usluga brza i ljubazna. Porcije su im stvarno velike, ali kvaliteta je na visokom nivou. Posebno mi je odlična bila njihova Popara, koju vam preporučam! Nastoje na vrijeme rezervirati mjesto jer se restoran brzo popuni pa mnogi ne uspiju ući, a to bi zaista bila šteta!

1  Hvala korisniku vlatkag2017

Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana ukusna,jako obilate porcije za prigodnu cijenu.
Osoblje ljubazno,super lokacija uz more.

Hvala korisniku visitor1234567891011
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Dobra hrana, vrlo fer cijene, simpatično i ljubazno osoblje.
Nije 5, jer hrana ipak nije vrhunska. I samo jedna konobarica u vrijeme najveće gužve.
No value-for-money je jako dobar. Preporuka!

Hvala korisniku Zrinko M
Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Ambijent, ponuda, preporuka konobara Ivan za pržene ribice, punjene lignje i friganu botnicu ... cista 5

Hvala korisniku nbrajko3
Komentar je napisan: 6. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Ugođaj u konobi je odlican opustena atmosfera konobari su izrazito ljubazni . Porcija punjenih liganja i kozica je iznenađujuće velika a cijene su prihvatljive. Preporuke za posjetu konobi

Hvala korisniku Ivan G

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Skalinada gledali su i

Vela Luka, Ostrvo Korčula

Konoba Skalinada – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!