Najniže cene boravka
Priceline
214 US$
View deal
Besplatno otkazivanje do 24.04.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Trip.com
210 US$
Hurb
214 US$
184 US$
UŠTEDITE 30 US$
Besplatno otkazivanje do 25.04.21.
StayForLong193 US$
Agoda.com214 US$
Snaptravel
Prikaži svih 9 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 31. avgust 2020.

sobe super, klopa izvrsna, osoblje uslužno, osoblje nosi maske uvijek kada smo u kontaktu, dezinficiranje i održavanje čistoće je na najvišem nivou, sve u svemu 7 dana pravog aktivnog odmora i preporučam svima.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku emilkG3153PW
Olympia Vodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. oktobar 2020.

Dragi Emile,
zahvaljiemo na pozitivnoj recenziji i nadamo se da ćemo Vas još koji put ugostiti.

Veliki pozdrav,
Tašana Banjanin

Komentar je napisan: 29. avgust 2020.

Koma za te novce. Posluga u restoranu nije na razini 3 zvjezdice a kamoli 4.ne koriste nikakve rukavice tokom pripreme hrane. Welness odvratno smrdi i ne odrzavano, gel za tusiranje je u pjeni i ne moze se sa prati smrad sa tijela. Cijene u hotelu preskupe. Omjer cijene i kvalitete jako loš

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku A4315EPigorm
Komentar je napisan: 19. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je odlican. Hrana ukusna. Bazen cist. Plaza odmah preko puta. Dolazili smo tri puta u tri mjeseca i svaki put se rado vracamom. Sobe su ciste. Sve je zaista super. Topla preporuka za porodican odmor.

Datum boravka: jun 2019.
Hvala korisniku Sanda M
Olympia Vodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. mart 2020.

Draga Sanda,

zahvaljujemo na rezenciji te se nadamo da ćemo uskoro opet imati priliku ugostiti vas.

Lijep pozdrav.

Olympia Team

Komentar je napisan: 12. oktobar 2019.

U hotelu sam boravila 2 noci sa suprugom povodom godišnjice braka.

Hotel je zaista vrhunski uređen i prilagođen gostu u svakom segmentu. Vidi se da se pri uređenju pazilo na svaki detalj i potrebe gosta koji želi luksuz u svakom pogledu.

Odmah po ulasku u hotel, unatoč impozantnom luksuznom interijeru, posebno nas je oduševila ljubaznost recepcionera, g.Nikole, kao i konobara g.Josipa Aužine, tj. način njihovog ophođenja koji je bio istovremeno vrhunski profesionalan ali uz točno odmjerenu dozu one ljudske topline i srdačnosti koja je tako nezamjenjiva kad dođeš umoran s puta.

Preporuke i nastavite tako...

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku Hana T
OlympiaVodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. oktobar 2019.

Draga Hana,

hvala na ocijeni. Posebno nam je drago što ste spomenuli našu najveću vrijednost - naše osoblje.
Svakako ćemo im prenijeti vaše pohvale.

Nadamo se da se vidimo opet kod nas u hotelu.

P.S. Sretna godišnjica braka!

Veliki pozdrav iz Vodica.

Komentar je napisan: 14. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prekrasan hotel, urednost i čistoća na nivou.Prefina hrana i količinski bogata,osoblje uslužno i ljubazno.Bazeni namijenjeni djeci a i odraslima.
Nezaboravan odmor.Hvala vam od srca, vratit ćemo se opet

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku Ines B
OlympiaVodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. septembar 2019.

Draga Ines,

zahvaljuemo što ste odmor proveli kod nas. Drago nam je da ste zadovoljni te se nadamo da ćemo opet imati priliku ugostiti Vas u našim hotelima.

Veliki pozdrav iz sunčanih Vodica,