Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Hurb
StayForLong
Agoda.com
Trip.com
getaroom.com
Snaptravel
Prikaži svih 9 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 8. mart 2021.

Moj cjelokupni dojam ovog hotela je da koliko god treba biti vrhunski smještaj isto toliko treba poraditi na osoblju.
Otišli smo na 10 kat u Olimpijju sky vidljivo lose raspolozen
konobar (stariji gospodin na ulazu)koji nam nista konkretno nije ni preporucio iako smo imali namjeru vecerati upravo gore.
Ne volim podcjenjivanje na temelji izgleda ili nekih drugih vanjskih čimbenika. Ja i moje drustvo smo se osjecali lose jer nas je imao potrebu ispravljati i pametovati u svakom trenutku. Znaci pet ocjena manje za takvo osoblje!!
Sto se tice cjelokupnog hotela, dorucak bez greške kao i večera. Spremačica za svaku preporuku kao i konobari koji su mi popravili dojam sa 10 kata: gospodin Antonio, Kristijan i Duje. Kava izvanredna, usluga sve sto sam god pitala na sva pitanja su bili raspoloživi.
Hotel pristojan i lijep i vratit cemo se opet

Datum boravka: mart 2021.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Marina M
Olympia Vodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Poštovana gđo Marina,

u ime Hotela Olympia Sky, želimo Vam zahvaliti što ste bili naš gost i što ste izdvojili dragocjeno vrijeme da podijelite svoje mišljenje s nama. Vaši komentari su nam iznimno važni jer nas motiviraju da konstantno unaprjeđujemo uslugu, a time i Vaše zadovoljstvo. Također, daju nam mogućnost da uz pomoć Vašeg mišljenja isto tako svakodnevno unaprjeđujemo usluge. Nadamo se da ćemo Vas imati priliku ponovno ugostiti.

Srdačan pozdrav,

Tašana Banjanin

Komentar je napisan: 23. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Hotel je lijep i uredan. Doručak OK. Ali smo bili na večeri u Alacart restoranu na zadnjem katu i ostali smo razočarani. Hrana je kasnila, bila je hladna i skoro nejestiva. Lignje tvrde i prepečene, povrče na žaru nepečeno i tvrdo i k tome hladno ... Sve u svemu katastrofa.

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku mtoplek
Komentar je napisan: 31. avgust 2020.

sobe super, klopa izvrsna, osoblje uslužno, osoblje nosi maske uvijek kada smo u kontaktu, dezinficiranje i održavanje čistoće je na najvišem nivou, sve u svemu 7 dana pravog aktivnog odmora i preporučam svima.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku emilkG3153PW
Olympia Vodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. oktobar 2020.

Dragi Emile,
zahvaljiemo na pozitivnoj recenziji i nadamo se da ćemo Vas još koji put ugostiti.

Veliki pozdrav,
Tašana Banjanin

Komentar je napisan: 29. avgust 2020.

Koma za te novce. Posluga u restoranu nije na razini 3 zvjezdice a kamoli 4.ne koriste nikakve rukavice tokom pripreme hrane. Welness odvratno smrdi i ne odrzavano, gel za tusiranje je u pjeni i ne moze se sa prati smrad sa tijela. Cijene u hotelu preskupe. Omjer cijene i kvalitete jako loš

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku A4315EPigorm
Komentar je napisan: 19. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je odlican. Hrana ukusna. Bazen cist. Plaza odmah preko puta. Dolazili smo tri puta u tri mjeseca i svaki put se rado vracamom. Sobe su ciste. Sve je zaista super. Topla preporuka za porodican odmor.

Datum boravka: jun 2019.
Hvala korisniku Sanda M
Olympia Vodice, Marketing objekta Hotel Olympia Sky, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. mart 2020.

Draga Sanda,

zahvaljujemo na rezenciji te se nadamo da ćemo uskoro opet imati priliku ugostiti vas.

Lijep pozdrav.

Olympia Team