“Odlična konoba”
Komentar o hotelu Konoba Makina

Konoba Makina
Rangiran na 36. mestu od 69 Restorani u Vodice
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična konoba radikalnog uredenja i domaće atmosfere. Hrana jako ukusno spremljena i servirana. Osoblje zgodno i simpatično ali i nenametljivo. Sve preporuke i pohvale. Restoran u koji ću se svakako ponovo vratiti a posebno zbog toga što želim vidjeti i atmosferu u ljetno vrijeme.

Hvala korisniku 455merik

Komentar je napisan: 27. jul 2019.

Dobili hladnu pizzu, losi konobari, jedino je ambijent za pohvalu. Topicni restoran koji zeli brzu sezonsku zaradu.

Hvala korisniku Darko N
Komentar je napisan: 3. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Bio sam na večeri s obitelji, hrana je bila stvarno ukusna, ali smo ju predugo čekali, a najgore od svega konobari su pokvarili cijelu atmosferu svojom nervozom i ponašanjem, očiti manjak osoblja. Sve pohvale za dvije hostese koje tamo rade, obje su predivne, pristupacne i usluzne. Da nije bilo njih, sigurno bi otisli prije nego što smo dobili hranu. I pohvale kuharima

Hvala korisniku ivanrimac86
Komentar je napisan: 4. jun 2018.

Odlična lokacija, u srcu Vodica. Besprijekorna čistoća i urednost apartmana, srdačno i gostoljubivo osoblje te ukusna i autohtona mediteranska hrana ostat će nam trajno lijepa uspomena. Vraćamo se opet.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Olivija B
Komentar je napisan: 17. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Interijer restorana je jako ugodan i lijep. No razocarani smo s hranom, a ponajvise s osobljem. Konobarica je izgledala totalno nezainteresirano a sam racun cekali smo preko 40 minuta.
Mislim da se necemo vise vratiti

1  Hvala korisniku Marija M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Makina gledali su i

Vodice, Šibensko-kninska županija

Konoba Makina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!